Kozmetické služby

Masáž tváre, krku a dekoltu

Masáž patrí medzi najstaršie kozmetické úkony v boji so starnutím pleti. Zlepšuje prekrvenie kože, odstraňuje z povrchu kože opotrebované rohové bunky, čím koža nadobudne mladší vzhľad, priaznivo ovplyvňuje celú nervovú sústavu, urýchľuje metabolizmus kože, čím znižuje vrstvu podkožného tuku, uvoľňuje kyselinu mliečnu zo svalov, čím klesá únava, pôsobí regeneračne a relaxačne. Preventívne pôsobí na elimináciu vrások a jaziev.

Relaxačná mikromasáž očného okolia - mikromasáž očného okolia s pigmentami striebra a liftingovým očným sérom slúži na vyhladzovanie vrások okolo očí, odstraňovanie opuchov, pôsobí proti únave očí a znižuje vnútro očný tlak. Odďaľuje proces starnutia, stimuluje, regeneruje. Pleť je ihneď po aplikácii viditeľne vypnutá,rozjasnená, liftingový účinok pôsobí dlhodobo. Mikromasáž sa môže robiť samostatne, alebo ako súčasť iného ošetrenia. Koža okolo očí je o štvrtinu tenšia ako na zvyšku tváre. Zároveň je v tejto časti minimálne množstvo mazových žliaz, preto si vyžaduje zvýšenú pozornosť. Ak si myslíte, že Vás sa problém vrások okolo očí netýka, lebo máte mastnú pokožku, mýlite sa. Kvalita pokožky pod očami nesúvisí s typom pleti. Rovnakú starostlivosť jej musí venovať žena či má suchú, mastnú, alebo zmiešanú pleť. Intenzívnejšie sa treba o očné okolie zaujímať približne okolo dvadsaťpäťky.

Lift-UP liftingová masáž - je to novo vyvinutá masáž s liftingovým, okysličujúcim a revitalizačným účinkom na ramená, dekolt, krk, tvár a vlasovú pokožku. Liftingová masáž je charakteristická radou špecifických pohybov, ktoré vyvinula fyzioterapeutka Dr. Maurina Parente so svojím tímom. Masáž je založená na technike mobilizácie hlbokých tkanív. Vedie pozdĺž svalového pruhu, cielene pôsobí na mimické svaly tváre a do hĺbky stimuluje schopnosť kožných tkanív vstrebávať aktívne látky. Kontúry tváre a krku sú opätovne vytvarované, masáž má viditeľný a dlhotrvajúci liftingový účinok. Masáž sa neodporúča v prípade: narušenej pokožky, zápalové ochorenia, neoplazie- abnormálny nový rast buniek, nedávny chirurgický zákrok v oblasti tváre, nedávne kozmetické injekcie- výplň, botox.

Hroznová masáž - obsahuje olej z hroznových jadierok a E vitamín, ktoré zmierňujú príznaky starnutia, intenzívne vyživujú pokožku

Levanduľová masáž - príjemná levanduľová vôňa zaručuje dokonalý relax, má antibakteriálny účinok

Citrónová masáž - obsahuje esenciálny olej získaný z listov a stoniek citrónovníka a vit. C. Je účinný proti voľným radikálom, má omladzujúci účinok. Intenzívne spevňuje pokožku, odďaľuje príznaky starnutia, zvyšuje aktiváciu buniek.

Argánová masáž - Argánový olej je v súčasnej dobe jedným z najvzácnejších a najušlachtilejších olejov. Je elixírom pre všetky typy pokožky, ale obzvlášť účinným je na pokožku vyžadujúcu regeneračné, ochranné a omladzujúce ošetrenie. Obsahuje vitamín E a A s regeneračným, hydratačným, nutričným a anti-ageing účinkom, podporuje pružnosť pokožky, zjemňuje jemné linky a vrásky. Zároveň pôsobí ako ochrana pred UV žiarením. Stimuluje sebaobranné mechanizmy pokožky proti nepriaznivým vplyvom okolia - UV, prach, alergény. Obnovuje hydratáciu a posilňuje hydrolipidovú vrstvu kože. Pomáha aj pri liečbe ekzémov a psoriázy. Zlepšuje textúru pleti a zanecháva ju jemnú a vláčnu.

Masáž s kašmírom - vhodná na všetky typy pleti, najmä na unavenú a zrelú pleť. Obsahuje šetrné aktívne látky, preto je dobre znášaná i citlivou pleťou. Luxusný kašmír s vyživujúcimi zložkami obsiahnutými v bambuckom masle, morských extraktoch a kyseliny hyaluronovej má vysoký liftingový efekt - pleť vypína, podporuje produkciu kolagénu a elastínu, pôsobí silne proti vráskam - účinne zmierni hĺbku vrások, zjemňuje, hydratuje a zanechá dokonale hladkú pleť.

Ceny všetkých úkonov nájdete v cenníku kozmetických služieb

2o12 - 2o23 © Kozmetika Dada - Dagmar Poláková. Všetky práva vyhradené. Dizajn by Zuzka.