Kozmetické služby

Omladenie pleti

Ponúkané kúry omladenia pleti

 • Alissa Beauté
 • Diamantová mikrodermabrázia + (sérum, sonoforéza, masáž, maska)
 • Diamantová mikrodermabrázia + (sérum, sonoforéza, tonizácia, maska)
 • PLATINUM (Scin scrubber- peeling, sérum, sonoforéza, masáž, maska)
 • PERFECTION HYALU-LIFT (Scin scrubber- peeling, sérum, sonoforéza, masáž, maska)
 • (Scin scrubber- peeling, sérum, neinvazívna mezoterapia ZONER , masáž, maska)
 • (Diamantová mikrodermabrázia + sérum + neinvazívna mezoterapia ZONER + masáž)
 • NOVINKA! Kúra BIOLINE JATÓ
 • (Scin scrubber-peeling + sérum + sonoforéza / neinvazívna mezoterapia ZONER + masáž)
  DOLCE+ 49.00 € / 62.00 € (95 min. / 110 min.)
  AQUA+ 48.00 € / 61.00 € (95 min. / 110 min.)
  VITA+ 49.00 € / 62.00 € (95 min. / 110 min.)
  NATURAL BALANCE 24.7 43.00 € / 56.00 € (95 min. / 110 min.)
 • (Diamantová mikrodermabrázia + sérum + sonoforéza / neinvazívna mezoterapia ZONER + masáž)
  DOLCE+ 54.00 € / 62.00 € (100 min. / 110 min.)
  AQUA+ 53.00 € / 61.00 € (100 min. / 110 min.)
  VITA+ 54.00 € / 62.00 € (100 min. / 110 min.)
  NATURAL BALANCE 24.7 48.00 € / 56.00 € (100 min. / 110 min.)

Čo všetko zahŕňa každá kúra?

Povrchové čistenie, odlíčenie, hĺbkový peeling, sérum alebo gél podľa typu kúry, vpravovanie aktívnych látok (Sonoforéza) a lifting (Iontoforéza) , alebo mikromasáž (Tonizácia - na vrásky ), masáž tváre a dekoltu, maska,(morská alginátová maska), záverečný krém.

NOVINKA! Kúra BIOLINE AQUA+ Hydratačné ošetrenie s kyselinou hyalurónovou

( pre všetky typy pleti, najmä suchú a dehydrovanú )

AQUA+ obnovuje prirodzenú hydratáciu a funkciu pleti. Zvyšuje schopnosť pokožky vytvárať zásoby vody pre dlhodobú a hĺbkovú hydratáciu. Poskytuje pleti pocit jemnosti a sviežosti.

Aktívne látky:

3D kyseliny hyalurónovej - udržuje v pleti dlhodobú hydratáciu

Nízko-molekulárne kyseliny hyalurónovej - pôsobí podobne ako špongia, uchováva veľké množstvo vody. Vďaka zmenšeným rozmerom preniká všetkými vrstvami pokožky, hydratuje ju a zlepšuje jej elasticitu.

SYSTÉM mikro-siete s postupným uvoľňovaním ÚČINNÝCH LÁTOK - najnovšie inovácie pre hydratáciu pokožky. Táto mikro-sieť postupne uvoľňuje sadu hydratačných látok a obnovuje rovnováhu hydratácie pleti.

Ošetrenie zahŕňa:

 • čistenie a tonizácia mliekom a tonikom HYDRA
 • exfoliačná maska
 • čistenie pleti ultrazvukom
 • tonizácia
 • intenzívne hydratačné sérum + sonoforéza, alebo
 • intenzívne hydratačné sérum + Mezoporácia ZONER ( neinvazívna bez ihlová Mezoterapia )
 • relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu so super hydratačným krémom
 • intenzívne hydratačná gélová maska + sonoforéza
 • tonizácia
 • krém / maska okolie očí
 • super hydratačný krém

AQUA+ NEKTÁR INTENZÍVNE HYDRATAČNÝ

Intenzívne hydratačný nektár – kvapky – profesionálne koncentrované amfoterické sérum s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a hydratačnou mikro-sieťou s postupným uvoľňovaním vody. AQUA+ Intenzívne hydratačný nektár-kvapky – profesionálne koncentrované amfoterické sérum s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízko-molekulárnou kyselinou hyalurónovou a hydratačnou mikro-sieťou s postupným uvoľňovaním vody. Sérum AQUA+ pre intenzívnu hydratáciu tváre a krku, pre všetky typy pleti. Vhodné najmä v prípadoch závažnej dehydratácie pleti. Poskytuje obnovu pružnosti, jemnosti, jasu a napätia pleti.

Aktívne látky: alginát, kyselina hyalurónová, cukor pullulan, urea, trehalóza, serín

AQUA+ SUPER HYDRATAČNÝ KRÉM

Pomáha udržiavať zásoby vody v pokožke s intenzívnym a konštantným estetickým hydratačným účinkom. Obohatený o jojobový olej a ryžové mlieko tento krém ponúka jemnosť, pružnosť a pevnosť pokožke. Superhydratačný profesionálny krém s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízko-molekulárnou kyselinou hyalurónovou a hydratačnou mikro-sieťou s postupným uvoľňovaním vody. AQUA+ Superhydratačný profesionálny krém s HYDRA INTENSIVE COMPLEX. Určený na masáž a aj ako finálny krém.

Aktívne látky: 3D Kyselina hyalurónová, Nízko-molekulárna Kyselina hyalurónová, Jojobový olej, Vitamín E, Betaín, Systém „náplaste“ s postupným uvoľňovaním vody

AQUA+ INTENZÍVNE HYDRATAČNÁ MASKA

Hydratačná profesionálna maska vo forme emulgélu s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a hydratačnou mikro-sieťou s postupným uvoľňovaním vody. AQUA+ Superhydratačná profesionálna emul-gél maska s HYDRA INTENSIVE COMPLEX. Hydratačný emulgél so špecifickým zložením vhodným pre všetky typy pleti. Systém „náplaste“ s postupným uvoľňovaním vody, zosieťovaná 3D a nízko-molekulárna kyselina hyalurónová pomáhajú obnoviť správnu hladinu hydratácie pleti. Obohatený o výťažok z bieleho čaju a ryžového mlieka, táto maska ponúka okamžitú úľavu a jemnosť pleti. Aktívne látky: 3D Kyselina hyalurónová, Nízko-molekulárna Kyselina hyalurónová, Extrakt z Bieleho čaju, Med, Pantenol, Betaín, Systém „náplaste“ s postupným uvoľňovaním vody

GENTLE KRÉM-MASKA NA OKOLIE OČÍ

Jemná krém-maska, špeciálne určená na okolie očí, obsahuje koncentrované účinné látky s hydratačným a revitalizačným pôsobením. Kyselina hyalurónová pomáha udržiavať kontúry očí pružné a pevné. Extrakt z pupočníka ázijského redukuje vzhľad vačkov a tmavých kruhov pod očami. Odporúča sa pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Aktívne látky: Kyselina hyalurónová, Okysličujúce kvasnice, Extrakt z Pupočníka ázijského

AQUA+ OČNÝ GÉL – INTENZÍVNA HYDRATÁCIA

AQUA+ Svieži hydratačný gél na očné okolie s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízko-molekulárnou kyselinou hyalurónovou a systémom ´´náplaste´´ s postupným uvoľňovaním vody určený na domáce ošetrenie očného okolia. Svieži hydratačný gél, navrhnutý tak, aby ponúkol pohodlie pre jemné okolie očí. Podporuje zlepšenie mikro-cirkulácie, pôsobí na vačky a tmavé kruhy pod očami.

Aktívne látky: 3D kyselina hyalurónová, Nízko-molekulárna kyselina hyalurónová, Extrakt z granátového jablka, Extrakt z pupočníka ázijského, Kofeín, Betaín, Systém "náplaste" s postupným uvoľňovaním vody.

Produkty na domáce ošetrenie nájdete na: https://www.kozmetikadada.sk/kozmetika-znacky/#dada ( BIOLINE JATÓ)

NOVINKA! Kúra VITA+ BIOLINE Vitamínové ošetrenie s kolagénom

(pre všetky typy pleti, najmä suchú, devitalizovanú a so známkami starnutia)

VITA+ navracia pleti okamžitú výživu a dlhodobú ochranu, podporuje pružnosť a tonus tkanív. Chráni a posilňuje kolagénovú štruktúru a ochrannú bariéru, pomáha obnoviť hydro-lipidový film. Obsahuje exkluzívny “Vital Intensive Complex” novo vyvinutú kombináciu účinných látok, ktorá pôsobí priamo na štruktúru pleti, zabraňuje zníženiu množstva lipidov a priamo pôsobí na štruktúru pleti a optimalizujú jej funkcie.

Aktívne látky: SKIN-IDENTICKÉ lipidoch = ceramidy, cholesterol a mastné kyseliny, ktoré pomáha obnoviť ochrannú bariérovú funkciu pokožky, zvyšujú výživu a vitalitu pokožky.

KOLAGÉN BIOTECH = kompaktnosť a podpora kože. Inovatívny formy kolagénu biotechnológií, ktorá obsahuje vysoké množstvo cukrov, ktorý je schopný udržať vysoké množstvá vody v kožných tkanivách, podporovať pevnosť a pružnosť pokožky.

RASTLINNÉ OLEJE (pšeničné klíčky, sladkej mandle, Olivový olej) = prírodné výživa pre pleť. Zmes jemných rastlinných olejov, ktoré sú silne zvláčňujúce a regeneračné. Pomáhajú obnoviť hydro-lipidový film pokožky.

Ošetrenie zahŕňa:

 • čistenie a tonizácia mliekom a tonikom ENERGY
 • exfoliačná maska
 • čistenie pleti ultrazvukom
 • tonizácia
 • intenzívne vyživujúce sérum + sonoforéza, alebo
 • intenzívne vyživujúce sérum + Mezoporácia ZONER ( neinvazívna bez ihlová Mezoterapia )
 • relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu so super výživným krémom
 • revitalizačná krémová maska
 • tonizácia
 • krém / maska okolie očí
 • super výživný krém

REVITALIZAČNÉ SÉRUM – NEKTÁR KVAPKY

VITA+ Intenzívny vitalizačný prkoncentrát na tvár a krk pre alipidickú, matnú, deviživovanú pleť s prvými príznakmi starnutia. Hi-Biotech kolagén a pleti vlastné a veľmi hodnotné lipidy obnovujú, vyživujú a chránia epidermu pred suchosťou a dehydratáciou. VITA+ Intenzívne profesionálne vitalizačné sérum na tvár a krk pre alipidickú, matnú, nevyživenú pleť s prvými príznakmi starnutia. Hi-Biotech kolagén a pleti vlastné a veľmi hodnotné lipidy obnovujú, vyživujú a chránia epidermu pred suchosťou a dehydratáciou. Podporuje kompaktnosť pleti, pružnosť a rozjasnenie.

Aktívne látky: Biotech kolagén, pleti vlastné lipidy, extrakt z fialky, betaín.

SUPER VÝŽIVNÝ KRÉM

VITA+ Super výživný krém obnovujúci lipidy a ochrannú vrstvu na tvári a krku pre suchú, matnú a nevyživovanú pleť. Kombinuje účinok opätovného spevnenia pokožky a vyživujúce pôsobenie biotech kolagénu a koži identických lipidov s elastickým a zmäkčujúcim účinkom oleja zo sladkých mandlí a pšeničných klíčkov. Dodáva pleti podporu a vitalitu, pomáha odstraňovať malé vrásky. Určený k masáži a aj ako finálny krém.

Aktívne látky: Bio-tech kolagén, pleti identické lipidy, olej zo sladkých mandlí, panthenol, bambucké maslo, olej z pšeničných klíčkov, olivový olej, vitamín E, NMF, alantoín.

REVITALIZAČNÁ MASKA

VITA+ Revitalizačná profi maska predstavuje vyživujúci zábal s obnovujúcimi a revitalizačnými vlastnosťami pre alipidickú (extra suchá), suchú a nevyživovanú pleť. Bio-tech kolagén, rastlinné oleje, pleti identické lipidy obnovujú prirodzenú ochranu. Profesionálna revitalizačná krémová maska vytvorená z bio-tech kolagénu a pleti identických lipidov, dodáva pleti výživu, kompaktnosť a pružnosť. Ryžový škrob, panthenol a olej z pšeničných klíčkov majú na pokožku prejasňujúci, ochranný, revitalizačný a upokojujúci efekt.

Aktívne látky: Biotech kolagén, pleti identické lipidy, ryžový škrob, panthenol, pšeničné klíčky, NMF, alantoín.

GENTLE KRÉM-MASKA NA OKOLIE OČÍ

Jemná krém-maska, špeciálne určená na okolie očí, obsahuje koncentrované účinné látky s hydratačným a revitalizačným pôsobením. Kyselina hyalurónová pomáha udržiavať kontúry očí pružné a pevné. Extrakt z pupočníka ázijského redukuje vzhľad vačkov a tmavých kruhov pod očami. Odporúča sa pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Aktívne látky: Kyselina hyalurónová, Okysličujúce kvasnice, Extrakt z Pupočníka ázijského

Produkty na domáce ošetrenie nájdete na: https://www.kozmetikadada.sk/kozmetika-znacky/#dada ( BIOLINE JATÓ)

NOVINKA! Kúra NATURAL BALANCE 24.7 BIOLINE Preventívne celoročné ošetrenie

(pre ženy aj pre mužov, na mastnú pleť, pre fajčiarov...)

Línia NATURAL BALANCE 24.7 je inšpirovaná prírodnými darmi priezračne čistej prírody oblasti Dolomitov. Využíva rastliny, kvety a ich púčiky, ktoré sú bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a okysličujúcich látok. Navracia pleti žien a mužov prirodzenú rovnováhu a spomaľuje jej rovnováhu.

PRE KRÁSNU PLEŤ DNES A MLADŠIU ZAJTRA
KAŽDÝ Z NÁS JE NA 70% ZODPOVEDNÝ ZA SVOJE STARNUTIE
.

Iba jednu tretinu tvoria genetické faktory, zvyšné dve tretiny závisia od nášho životného štýlu.

Aktívne látky: Čučoriedka, buk, čierne ríbezle, hloh, nevädza, papraď, kivi, kvet bazy čiernej, maliny, marhuľa, púpava, palina, ibiš lekársky, žerucha, šípky, čerešne.

Výsledok ošetrenia:

 • exfoliácia
 • upokojenie
 • dodanie minerálov a vitamínov
 • okysličenie

Ošetrenie zahŕňa:

 • Odlíčenie a vyčistenie AQUA FLORAL
 • peeling PHYTO DUO
 • Ultrazvukové čistenie pleti
 • tonizácia pleťovou vodou AQUA FRUITS
 • sérum VITAMÍN C + E + sonoforéza, alebo
 • sérum VITAMÍN C + E + Mezoporácia ZONER ( neinvazívna bez ihlová Mezoterapia )
 • relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu s krémom MINERAL C + E
 • maska O2 MINERAL + sonoforéza
 • tonizácia pleťovou vodou AQUA FRUITS
 • krém MINERAL C + E

AQUA FLORAL MICELÁRNY ODLIČOVAČ 2 V 1

Čistiaci micelárny odličovač AQUA FLORAL s aktívnymi látkami ako baza čierna a hloh má dvojitý účinok – čistí pleť a účinne odstraňuje make – up, pleť zanecháva jemnú, hladkú a so sviežim a žiarivým vzhľadom. Prírodné ingrediencie ako čierna baza a výťažky z kvetu hlohu robia tento produkt ideálnym aj pre citlivú pleť.

Aktívne látky: Baza, Hloh, Čerešňa, Papraď a Extrakt z Nevädze, Kyselina Hyalurónová

ENZYMATICKÁ PHYTO DUO GOMÁŽ

Enzymatická gomáž PHYTO DUO s enzýmami bromeín a papín a jadierkami marhule predstavuje krémový peeling s dvojitým exfoliačným účinkom: enzymatickým aj mechanickým. Môže byť aplikovaný ako maska a následne masírovaný ako peeling. Obsahuje na enzýmy bohaté extrakty ananásu a papáje, výťažky z jadierok marhule pôsobia, ktoré pleť mechanicky obrusujú. Pleť je viac čistá, žiarivá, hladká a je pripravená na aplikáciu ďalších produktov.

Aktívne látky: Marhuľové jadierka, Papája a Ananás, Olej zo Sladkých mandlí.

AQUA FRUITS ENERGIZUJÚCA PLEŤOVÁ VODA

Energizujúca pleťová voda AQUA FRUITS v spreji. Pleťovú vodu s vitalizačným účinkom je možné nastriekať na tvár počas akejkoľvek fázy profesionálneho ošetrenia. Podporuje hydratáciu a pripravuje pokožku na ďalšie ošetrenie. Pokožka opäť získa všetku svoju vitalitu.

Aktívne látky: Malina, Čierna ríbezľa, Čučoriedka, Čerešňa, Ibiš a Extrakt z Kivi, Pantenol

NEKTÁR SÉRUM VITAMÍN C + E

Sérum Nektár Vitamín C+E z línie Natural Balance 24.7 značky Bioline Jató je silným koncentrátom vitamínov C+ E z výťažkov plodov šípkovej ruže a paliny. Podporuje prirodzenú vitalitu pleti, posilňuje ju a eliminuje známky únavy pleti. Pleť vyhladzuje, zjemňuje vrásky a povrch pokožky zanecháva jemný a zamatovo hladký. Pôsobí preventívne proti starnutiu pleti a viditeľne ju prejasňuje.

Aktívne látky: Extrakty zo Šípky a Paliny, Vitamíny C – E, Provitamín B5

KRÉM MINERALVIT C + E

Vyživujúci jemný krém obnovuje rovnováhu minerálnych látok a potrebných vitamínov. Obsiahnuté eudermické oleje, vďaka ktorým môžete urobiť manuálnu masáž, zanechávajú pleť jemnú a zamatovú. Produkt je bohatým zdrojom vitamínov zo žeruchy, šípok a čerešní.

Aktívne látky: Šípky, žerucha, extrakt z plodov višne, Vitamíny C – E, Provitamin B5, Borrago a olej zo sladkých mandlí

MINERAL O2 GÉLOVÁ MASKA

Gélová maska O2 MINERAL s aktívnymi látkami predstavuje vitalizačnú masku, ktorá obnovuje prirodzenú hladinu množstva kyslíka a minerálov v pleti, a to vďaka extraktom z bukových púčikov a žeruchy. Pôsobí proti známkam únavy, zanecháva pleť žiarivú a zrelaxovanú. Revitalizuje a zjemňuje pleť, upokojuje ju, okysličuje a dodáva minerály.

Aktívne látky: Buk a Extrakt zo Žeruchy , Ryžový olej

Čo je Anti-aging so 100% morským kolagénom?

Línia Anti-aging so 100% morským kolagénom je vhodná na všetky typy pleti najmä so známkami starnutia a stratou hydratácie. Účinne zmierni hĺbku vrások, navráti pleti pevnosť, elasticitu, sviežosť a zanechá ju dokonale hladkú a intenzívne hydratovanú. Obsahuje šetrné aktívne látky, preto je vhodná i pre citlivú pleť. Ošetrenie má vysoký omladzujúci účinok.

Čistý, 100% prírodný morský kolagén spomaľuje proces starnutia pleti, má mimoriadne hydratačné a omladzujúce účinky na pleť. Blahodarne pôsobí na prejasnenie pokožky a obnovuje jej optimálne napnutie.

Od 25. roku stráca pleť schopnosť obnovy a regenerácie - nastáva úbytok kolagénových vláken. Koža tak postupne stráca svoje pôvodné elastické vlastnosti a stáva sa viac tvárnou alebo plastickou. To znamená, že koža sa menej ochotne vracia do svojho pôvodného stavu. Popisovaný jav je možné prirovnať k nafúknutej lopte - odráža sa, drží pôvodný tvar - je elastická a poloprázdnej lopte - neodráža sa, deformuje sa - je plastická.

Teraz ho však môžete spomaliť, zastaviť alebo dokonca zvrátiť pomocou 100% morského kolagénového koncentrátu prírodného pôvodu.

Kolagén má mimoriadnu schopnosť viazať vodu, bez toho, aby sa v nej rozpúšťal. Vďaka tomu vytvára na povrchu pokožky hladký film a súčasne výrazne zjemňuje, zvláčňuje a zmäkčuje rohovú vrstvu pokožky. Po aplikácii kozmetických prípravkov s dostatočným množstvom kolagénu sa obnovuje napnutie a elasticita pleti. Pri opakovanom použití možno tento stav udržať dlhodobo.

Hydrolyzovaná forma tejto bielkoviny preniká hlboko do pleti, kde má schopnosť vyživovať a navrátiť pleti pevnosť. Jedná sa o látku pleti vlastnú, ktorá sa postupom vekom stráca a potrebujeme ju pravidelne do pleti doplňovať. Kolagén zintenzívňuje hydratáciu, dodáva sviežosť, vitalitu, obnovuje napnutie a elasticitu pleti.

Sérum intenzívne hydratačné kolagénové
100% morský kolagén intenzívne hydratuje suchú pleť, dodáva jej vitalitu a sviežosť. Prípravok obsahuje účinnú regeneračnú zložku Lactil, ktorá pôsobí proti suchosti pleti.

Hydratačná maska zjasňujúca s kyselinou hyaluronovou & 100% retinolom
Intenzívna hydratačná starostlivosť pre suchú i zrelú pleť. Morský kolagén a vitamín E spevňujú a zjasňujú pokožku tváre. Jemný polysiloxovaný olej zabraňuje strate vlhkosti pokožky a dlhodobo pleť vitalizuje.

Denný krém 100% kyselina hyaluronová
Účinné látky: kyselina hyaluronová, pantenol, skvalan, vitamín E

NOVINKA! Čo je kúra ENERGY LIFE ?

 • nová línia kozmetickej značky Alissa Beauté
 • hlavná aktívna látka: ženšen
 • určená pre pleť s pokročilými známkami starnutia a pre udržanie mladistvého vzhľadu
 • záruka viditeľného výsledku ošetrenia
 • pleť je po ošetrení dokonale hebká a vyhladená
 • ošetrenie ENERGY LIFE dodáva pleti všetky potrebné vitamíny, minerály a proteíny
 • celkovo pleť vypína a vyhladzuje vrásky

Každá žena si túži udržať krásu a mladosť pleti v každom veku. Naša dennodenná aktivita ako je životospráva, pracovná náplň, pohyb majú vplyv na stav našej pleti a rýchlosť jej starnutia. Už tisíce rokov ľudstvo využíva jedinečný prírodný zdroj, ktorý nám dodáva energiu a pomáha k „dlhovekosti“. Týmto zdrojom je ženšen. Ženšen zo Sibíru obsiahnutý v tomto ošetrení dodáva pleti všetky potrebné vitamíny, minerály a proteíny, a predovšetkým energiu. Celkovo pleť vypína a vyhladzuje vrásky, a to i za prispenia kyseliny hyalurónovej, exotickej rastliny Tamarindus, alpského plesnivca a vodového melónu.

GARANCIE:

Obsahuje prírodné látky:

 • vysokej kvality
 • vysokej koncentrácie
 • unikátny koktejl látok

Všetky produkty sú:

 • bez parabénov
 • bez minerálnych olejov a parafínu
 • bez sulfátov
 • netestované na zvieratách

Pre koho je ošetrenie určené:

 • Pleť zrelá so známkami starnutia
 • Pleť unavená a ochabnutá vplyvom stresu a únavy
 • Pleť bez energie
 • Pleť s vráskami a ochabnutými kontúrami
 • Pre tých, ktorí chcú spomaliť proces starnutia

KOZMETICKÝ EFEKT

 • Menej hlboké vrásky vrátane mimických
 • Vypnutie pleti - lifting
 • Dodanie energie a prejasnenie
 • Zvýšenie hydratácie
 • Hebkosť a jemnosť

AKTÍVNE LÁTKY:

 • ženšen
 • Zanthoxylum
 • tamarind
 • ryžový a mandľový olej
 • lecitín
 • beta-sitosterol exotická rastlina boswellia
 • kyselina hyaluronová
 • squalen a microcristalin celulosy
 • hamamelis

Ženšen

Ženšen je rastlina, ktorá skrýva mnohé účinné látky, a to predovšetkým vo svojom koreni. Sila a liečivé účinky sú známe už stovky rokov. Ženšenové produkty obsahujú vysoké množstvo účinných látok tzv. ginsenosidov a práve vďaka nim prospieva organizmu a má celkové blahodárne účinky.

Ženšen pochádza z východnej Ázie (Ďaleký východ) a z povodia riek Ussuri a Amuru. Je to trvalka, ktorá sa viac ako 5000 rokov používa v tradičnej čínskej medicíne. Právom je taktiež považovaná za zázračnú bylinu, prispievajúcu k dlhovekosti a zvýšeniu výkonnosti. V jeho koreni bolo zistených asi 10 eleuterozidov, vitamíny C a E, celý rad prvkov nevyhnutných pre organizmus ako napr. bór, vápník, chróm, meď, železo, draslík, horčík, mangán, sodík, fosfor, stroncium, zinok. Ďalej obsahuje sacharidy a polysacharidy (škrob, glukózu), silica, vosk, pektíny, antokyany a živica.

Zanthoxylum

Zanthoxylum je chemicko-estetická látka, ktorá na pokožke (aj v ústnej dutine) dodáva veľmi charakteristický pocit „mravenčenia/brnenia“. Tento pocit je vyvolaný α- hydroxysanshooli. Laboratórne údaje ukázali interakciu na úrovni nervosvalového spojenia s činnosťou na vedľajších NA+ kanáloch. Tento extrakt teda spôsobuje uvoľnenie pokožky a koža sa zdá viac natiahnutá, vrásky menej viditeľné. Pôsobenie je okamžité, krátkodobé a zvratné.

TAMARIND

Vlastnosti Tamarindu:

 • Hydratuje.
 • Pôsobí proti starnutiu (anti-aging).
 • Dodáva elasticitu (pružnosť).
 • Dodáva objem pleti – volum effect.

BETA-SITO STEROL

Je významnou živinou, je obsiahnutá v mnohých druhoch ovocia, najmä zo subtropických a tropických oblastí. Beta Sitosterol v tele pôsobí ako antioxidant a regulátor činnosti mnohých enzýmov.

EXOTICKÁ RASTLINA BOSWELLIA

Jeho protizápalový účinok sa vyvíja prostredníctvom nekompetitívnej inhibície 5-lipoxygenázy a to syntézou leukotrienov. Kyselina boswelická je vhodná najmä na ošetrenie zápalových stavov a pri strate tónu pleti - fotoaging, fotosenzitivita, rozšírené strie a ochabnutú (ovisnutú) kožu všeobecne. Môže byť tiež použitá ako adjuvans (pomocník) pre obnovu pohodového stavu a pružnosti pokožky po dermatologických plastických zásahoch (píling, laserová terapia, kryoterapia)

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyalurónová má blahodárne účinky na starnutie pokožky. Tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je súčasťou spojivových, epiteliálnych a nervových tkanív. Celkom 55 % z celkového obsahu tejto kyseliny v ľudskom tele sa fyziologicky nachádza v pokožke. Výskumy preukázali, že s pribúdajúcim vekom obsah kyseliny hyalurónovej v pokožke rapídne klesá a tento pokles vedie k vzniku vrások a ďalším prejavom starnutia pokožky. Odstraňuje (napravuje) nedokonalosti typické pre starnutie pleti (predovšetkým vrásky)

Vlastnosti Kyseliny hyaluronovej:

 • Vyživuje pokožku do hĺbky
 • Zabraňuje výrazovým (expresívnym) vráskam
 • Stimuluje obnovu kožných buniek
 • Obnovuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti pleti
 • Zabraňuje vysychaniu pleti tým, že ju hydratuje do hĺbky

SQUALENE A MICROCRISTALIN CELULOS

Organická zlúčenina, ktorú po prvý krát popísali japonskí vedci. Dostala názov skvalen (z latinského squalene-žralok), a to preto, že látku objavili v tele žralokov – zložka ich pečeňového tuku. Skvalen sa získava z olivového oleja, oleja z rýžových otrúb, pšeničných klíčkov alebo ľanových semienok. Silný antioxidačný účinok, zvyšuje elasticitu a priechodnosť cievnych stien, podporuje látkovú výmenu ľadvín a pečene. Pôsobí preventívne proti vzniku rakoviny. Okysličuje bunky všetkých tkanív.

RYŽOVÝ OLEJ

Vlastnosti Ryžového oleja:

 • Ryža obsahuje dôležité enzýmy, aminokyseliny, minerály a vitamín E.
 • Ryžový olej zanecháva pokožku hladkú a vláčnu.
 • Priaznivo pôsobí na omladenie pokožky.

MANDĽOVÝ OLEJ

Mandľový olej sa stáročia radí medzi najluxusnejšie kozmetické oleje.

Vlastnosti Mandľového oleja:

 • Bohatý je najmä na vitamíny, minerály a nenasýtené mastné kyseliny.
 • Je vhodný pre každý typ pleti.
 • Používaný je hlavne na starnúcu a suchú kožu so sklonom k olupovaniu, svrbeniu a praskaniu. Nevyvoláva alergické reakcie a zkľudňuje pokožku.
 • Vhodný na ošetrenie popálenín, ekzémov, psoriázy, akné a hrubej kože.
 • Pokožke dodáva prirodzenú hebkosť a vláčnosť.

LECITÍN

Je súčasťou rastlinných a živočíšnych tkanív, kde pôsobí ako sprostredkovateľ medzi vodou a tukom.

Obsahuje fosforové kyseliny vďaka, ktorým zabezpečuje koži potrebnú vlhkosť. V spojení s vitamínom F potom vo veľkej miere podporuje regeneráciu kožných buniek.

HAMAMELIS

Hamamelis (vilín) je sám o sobe drevina, ktorá sa najčastejšie vyskytuje vo východnej oblasti Severnej Ameriky, alebo na východe Ázie.

Vlastnosti Hamamelisu:

 • Skľudňuje pokožku.
 • Má sťahujúce účinky.
 • Používa sa i pri liečbe povrchových zranení pokožky.

ELIXIR GINSENG SÉRUM

Vysoko aktívne anti-aging sérum s obsahom ženšenu, ktoré napomáha zjemniť hĺbku vrások a udržať pleť v dobrej kondícii

Vlastnosti Ginseng séra:

 • Ženšen z oblasti Sibíru obohacuje pleť o vitamíny, minerály a proteíny.
 • Tým pomáha udržať mladosť pleti.
 • Sérum ďalej obsahuje unikátnu látku Zathoxylum rastlinného pôvodu, ktorá pomáha uvoľniť mimické vrásky, ktoré sa potom stávajú menej hlboké a viditeľné.
 • Celkový anti-aging efekt séra umocňuje kyselina hyaluronová, lecitín a exotická rastlina boswellia, ktoré zlepšuje elasticitu pleti a zmierňuje hĺbku vrások.
 • Africký strom tamarind a ďalej sorbitol a hamamelis pleť hydratujú a zjemňujú.
 • Výsledkom je udržanie mladosti pleti, čo najdlhšiu dobu.

ELIXIR GINSENG MASKA

Vysoko aktívna maska s anti-aging efektom a obsahom ženšenu, ktorá napomáha zjemniť hĺbku vrások a udržať pleť v dobrej kondícii.

Vlastnosti Ginseng masky:

 • Ženšen z oblasti Sibíru obohacuje pleť o vitamíny, minerály a proteíny, tým pomáha udržať mladosť pleti.
 • Maska ďalej obsahuje zjemňujúce a veľmi cenené oleje z ryže a mandlí, ktoré spolu s lecitínom pleť vyživujú a hydratujú.
 • Ďalšia prírodná látka beta-sitosterol pleť hydratuje a dodáva jej potrebné tuky. Celkový anti-aging efekt masky umocňujú vyplňujúce polyméry spolu s kyselinou hyaluronovou a exotická rastlina boswellia, ktoré zlepšujú elasticitu pleti a zmierňujú hĺbku vrások.
 • Sorbitol a hamamelis pleť hydratujú a skľudňujú.
 • Zamatový pocit a vysoká hebkosť pleti je zaistená pomocou squalenu a microcristalin celulosy, prírodných látok.
 • Celkovo po aplikácii sú vrásky jemnejšie a pleť je celkovo prejasnená a pôsobí mladistvejším dojmom.

ELIXIR GINSENG KRÉM

Intenzívne vyživujúci krém určený na udržanie mladosti pleti s obsahom ženšenu, ktorý obohacuje pleť o potrebné vitamíny, minerály a proteíny.

Vlastnosti Ginseng krému:

 • Jedinečnosť vzorca zaisťuje extrakt z exotickej rastliny tamarindus, ktorá vyplňuje štruktúru pleti v 3D rozmere, spevňuje kontúry tváre a zlepšuje hydratáciu pleti až o 60%.
 • Krém ďalej obsahuje unikátnu látku Zanthoxylum rastlinného pôvodu, ktorá pomáha uvoľniť mimické vrásky, ktoré sa potom stávajú menej hlboké a viditeľné. Vyplnenie a zjemnenie vrások je dosiahnuté pomocou unikátneho extraktu z vodného melónu a kyseliny hyalurónovej.
 • Hamamelis a sorbitol pleť zjemňujú a hydratujú do hĺbky.
 • Celkové zjemnenie pleti a výživu umocňuje komplex vzácnych olejov ako je ryžový a mandľový olej a bambucké maslo.
 • Elixir krém pomáha udržať mladosť pleti po čo najdlhšiu dobu.

LIFTINGOVÁ MASKA OKOLO OČÍ

 • zjemnenie a zmiernenie vrások
 • potlačenie tvorby nových vrások
 • hydratovaná a vypnutá pleť
 • spomalenie starnutia pleti okolo očí
 • vyživená pleť
 • jemná pleť na dotyk

Čo je Regeneračná kúra?

Na jar sa všetci tešíme na letné dovolenky. Spájame ich so slnkom a morom alebo horami. A práve na konci prázdnin sa začínajú prejavovať prvé známky poškodenia pleti po nadmernej expozícii slnečného žiarenia. Pleť pôsobí zvädnuto, je viditeľne unavená a časté sú zmeny a posuny pigmentu. Slnkom opálená koža postupne bledne a znovu sa prejavujú tie nepravidelnosti, ktoré boli prekryté pigmentáciou. V tomto období treba pleť zregenerovať, vyživiť a obnoviť hydratáciu.

Regeneračná kúra je intenzívne ošetrenie pokožky tváre, krku a dekoltu v BIO kvalite. Spolu s enzýmovým peelingom, regeneračným sérom, kyselinou hyalurónovou a výživnou maskou dodajú pleti vyživu a hydratáciu. Silné regeneračné účinky napomáhajú ku zníženiu hĺbky vrások a ich tvorby. Pleť zanecháva výrazne jemnú, jasnú a vypnutú.

Enzýmový peeling

Čo sú enzýmy? Bez enzýmov by nevznikol život. Enzýmy sú chemické látky, ktoré urýchľujú množstvo chemických reakcií. Ľudský organizmus ich vytvára napríklad ako súčasť produktov slinivky brušnej. Tieto enzýmy urýchľujú štiepenie tukov, cukrov a bielkovín. Ich nedostatok sa prejavuje v uvedenom prípade ako porucha trávenia spojená s množstvom typických príznakov.

Enzýmy v kozmetike. Enzýmy majú schopnosť urýchľovať štiepenie ( odbúranie) napríklad bielkovín. Súdržnosť rohovej vrstvy pokožky je okrem iného daná množstvom špecifických bielkovín (skleroproteínov) a jej zložením. Tieto bielkoviny významne tiež ovplyvňujú hydratáciu pokožky. Pri poruchách odlučovania rohovej vrstvy ako je napríklad atopický ekzém, ichtióza a psoriáza sa stáva pokožka krehkou, lámavou a priepustnejšou.

Enzýmy hlavne typu proteáz (štiepia bielkoviny), ktoré sa aplikujú na povrch pokožky, uvoľňujú medzibunkové spoje a uľahčujú odstránenie povrchových častí rohovej vrstvy. Ďalej sa tiež zlepšuje hydratácia pokožky a jej elasticita.

Enzýmový peeling SynCare je prípravok na odstránenie nepravidelnosti pleti a zmien pigmentu. Vďaka enzýmom v aktívnej forme výrazne zjemňuje pleť, napomáha k zmenšeniu vrások a celkovo omladzuje pokožku.

Sérum regeneračné BIO

Aktívny ceramid, vitamíny E, A, pantenol a bisabolol tvoria základný účinný komplex séra. Ceramidy ovplyvňujú hydratáciu vrchných vrstiev pokožky a účinne pôsobia proti stárnutiu pleti. Jemné vrásky sa vyhladia a zvýši sa elasticita pleti.

Sérum Kyselina hyaluronová BIO ACTIVE

Kyselina hyaluronová je obsiahnutá v derme a jej funkciou je stabilné viazanie značného množstva vody v pleti. Tým sa pleť stáva viac vypnutá, pružná a hydratovaná. Zlepšuje elasticitu, pôsobí proti zjazveniu tkaniva a celkovo pleť regeneruje. Pôsobí proti starnutiu pleti a vypĺňa vrásky.

Macadamia výživná maska BIO

Maska na intenzívnu starostlivosť o pleť. Makadamiový olej v BIO kvalite a lipidické ceramidy spolu s ďaľšími aktívnymi látkami posilňujú prirodzenú regeneračnú schopnosť pokožky a vyživujú ju.

Maska má silné vyživujúce a regeneračné účinky.

Čo je NOVINKA: AQUA SENSE?

AQUA SENSE - unikátne hydratačné ošetrenie:

 • PRE SUCHÚ ALEBO DEHYDRATOVANÚ POKOŽKU
 • PRVÉ ZNÁMKY STARNUTIA
 • POKOŽKA SO STRATOU PRUŽNOSTI

HYDRATÁCIA JE ZÁKLAD PRE ZDRAVÚ, JASNÚ A SILNÚ POKOŽKU POČAS CELÉHO ROKA!

Bez vody koža trpí, rýchlejšie sa tvoria vrásky, vytráca sa pružnosť a citlivosť. Táto línia bola vytvorená podľa najnovších vedeckých výskumov, zabezpečuje ideálne ošetrenie pre všetky typy pleti bez ohľadu na vek a počas všetkých ročných období. Zvlášť vhodná aj pre zimné obdobie. Rozhodujúcim cieľom tejto línie je udržať a predĺžiť mladšie vyzerajúcu pokožku a spomaliť starnutie.

HYDRATAČNÁ LÍNIA POČAS JARI/LETA

Naša pokožka je vystavená vysokej teplote, UVA a UVB žiareniu. To spôsobuje vysušovanie našej pokožky. UV ničí kolagén a elastín, čím spôsobuje urýchľovanie starnutia. Naša pokožka je veľmi suchá, dehydratovaná a objavujú sa na nej vrásky.

HYDRATAČNÁ LÍNIA V ZIME?

Samozrejme. V zime sme viac vystavení smogu a ťažkým kovom v ovzduší, takže je nevyhnutné podporiť ochranu pokožky. Teplotné zmeny nútia naše telo k rýchlej termoregulácii, čím sa spotrebuje veľa vody v našom tele.

HYDRATAČNÁ LÍNIA POČAS JESENE A ZIMY?

Existujú dohady, že hydratácia pokožky ju v zime zmrazí. V skutočnosti, množstvo vody v krémoch je nepatrné množstvo. Neexistuje dôvod ju mať v kvalitnom kréme. Cieľom produktu je udržať vodu v pokožke. Ak by čistá voda hydratovala, stačilo by si tvár opláchnuť, ale vieme, že efekt je presne opačný.

KOZMETICKÉ ÚČINKY NA POKOŽKE

Vysoko sofistikovaná formulácia, ktorá hydratuje pokožku v 360 ° a obnovuje lipidovú vrstvu pokožky pre hladký povrch pokožky. Zlepšenie bunkového metabolizmu zvyšuje proces revitalizácie v pokožke, zabraňuje sa starnutiu pokožky.Nová generácia peptidov zjemňuje vrásky, zlepšuje elasticitu a celkovú jemnosť pleti. Ochrana proti oxidantom.

AKTÍVNE ZLOŽKY – AQUA SENSE

 1. PRÍRODNÁ BÁZA - PRÍRODNÉ OLEJE:
  • bambucké maslo
  • olej z ryžových otrúb
  • olej zo semien čiernej ríbezle
  • olej zo semien Pestretca mariánskeho (Silybum marianum)
  • extrakt z olivových listov
 2. PRÍRODNÉ EXTRAKTY
  • Extrakt z morských rias
  • Opuncia (Hydropuntil)
  • Melónový extrakt (Pepha Protect)
  • Granátové jablko
  • trehalóza, Spirulina
  • tamarínd, Vitamín E
 3. BIO-TECHNOLOGICKÉ ZLOŽKY
  • Defensil® Plus
  • Xilogel hydratač. komplex
  • Repro Age komplex
  • Fucogel
  • Pentavitin
  • RNAge komplex
  • SYN –TC
  • Aquaxyl

VÝSLEDOK: prírodné produkty so silným bio-revitalizačným účinkom.

Sérum-Koncentrát HydraGen

PRE KOHO: pre suchú a dehydratovanú pokožku

ÚČINOK: SILNÝ HYDRAČNÝ ÚČINOK, ZLEPŠENIE ELASTICITY A CELKOVÉHO VYPNUTIA POKOŽKY, ZLEPŠUJE VYTVÁRANIE KOLAGÉNU A ELASTÍNU, ZNÍŽENIE VIDITEĽNÝCH VRÁSOK, VRÁTANE MIMICKÝCH VRÁSOK

AKTÍVNE ZLOŽKY: Opuncia, granátové jablko, kyselina hyalurónová, sorbitol, hydratačný komplex Xilogel z Tamarindu indického, komplex Pepha Protect z melónu, Repro-age a Syn-Tc komplexy

Maska masážna HydraOil

PRE KOHO: pre suchú pokožku so známkami starnutia a vráskami

ÚČINOK: HYDRAČNÁ MASKA S POVRCHOVÝM, REGENERAČNÝM, HYDRATAČNÝM ÚČINKOM, LIPOGÉLOVOU TEXTÚROU, ZABRAŇUJE DEHYDRÁCIÍ, ZNIŽUJE ŠUPINATOSŤ KOŽE, ZLEPŠENIE OCHRANNEJ BARIÉRY

AKTÍVNE ZLOŽKY: Argánový olej, olej z ruží, zmes z extraktov rias (Algomega), opuncia, stredomorská Kapara trnitá, extrakt z olivových listov

Maska Thalasso Gel

PRE KOHO: pre všetky typy pleti, najmä suchú a dehydratovanú pleť

ÚČINOK: INTENZÍVNA GÉLOVÁ MASKA S ROZJASŇUJÚCIM EFEKTOM, KOMPLEXNOU HYDRATÁCIOU, DLHOTRVAJÚCIM EFEKTOM, UPOKOJUJE A ZJEMŇUJE POKOŽKU, ANTIOXIDAČNÉ A REGENERAČNÉ ÚČINKY

AKTÍVNE ZLOŽKY: Výťažky z púštneho kaktusu, hydratačný koncept Aquaxyl 3D, alantoín, zmes z rias

Krém HydraGen Rich

PRE KOHO: pre veľmi dehydratovanú a suchú pokožku a pokožku s príznakmi starnutia, je možné aplikovať počas celého roka

ÚČINOK: EXTRA SILNÝ HYDRATAČNÝ A REGENERAČNÝ KRÉM, VYŽIVUJE, ZABRAŇUJE DEHYDRATÁCII, VIDITEĽNE ZJEMŇUJE VRÁSKY, SPOMAĽUJE PROCES STARNUTIA, OBNOVUJE KOLAGÉN A ELASTÍN

AKTÍVNE ZLOŽKY: Bambucké maslo, ryžový olej, koncept Aquaxyl 3D, kyselina hyalurónová, sorbitol, opuncia, ovos, Radicarea, Defensil Plus a RNAge komplexy..

Čo je kúra PLATINUM?

Nové rozjasňujúce ANTI-AGE ošetrenie PLATINUM pre pleť s otvorenými viditeľnými pórmi, nerovnomernou štruktúrou a tonusom, s mimickými vráskami.

Platinum pomáha obnoviť rovnováhu v kožnej bariére. Vzácny platinový prášok má proti-vráskový efekt, ktorý umožňuje pokožke pracovať na najvyššej úrovni účinnosti. Rozpustné polysacharidy ľalie bielej majú na pleť filmogénny účinok, čo podporuje hydratáciu a pružnosť pokožky. Prírodný komplex Aquaxyl™ A SK-INFLUX zvyšuje syntézu ceramidov, obnovuje bariérovú funkciu kože, čím znižuje straty vody a zároveň zvyšuje produkciu kyseliny hyalurónovej. Kmeňové bunky P-CELL zlepšujú obnovu a vitalitu buniek pleti.

Kozmetický efekt na pleti

 • rovnomerný tón pleti
 • prejasnená pleť
 • hladká a obnovená pleť
 • vyhladené vrásky
 • stiahnuté póry
 • menej podráždená a začervenaná pleť
 • hydratovaná a vyživená pleť

Rozjasňujúca maska PLATINUM

Rozjasňujúca anti-age maska s platinovým práškom a minerálmi, ktorá dodá pokožke zdravý, prejasnený a rozžiarený vzhľad. Je ideálna na nejednotnú pleť s viditeľnými pórmi a mimickými vráskami. Vzácny argánový olej známy ako tekuté zlato, je bohatý na mastné kyseliny, vitamíny a skvalen, a tak ideálny prírodný extrakt na celkovú podporu kožného metabolizmu. Lúčny olej z lúčnice bielej a vitamín E zabraňujú predčasnému starnutiu, dehydratáciu a tvorbe vrások.

Rozjasňujúce sérum PLATINUM

Luxusné sérum hodvábnej textúry s platinovým práškom, ktorý dáva pokožke zdravý, rozžiarený vzhľad. Je ideálny na unavenú nejednotnú pleť s viditeľnými pórmi a mimickými vráskami. Toto špecifické zloženie podporuje produkciu proteínov filagrin, ktoré spolu s komplexom ceramidov obnovujú kožnú bariéru, čím sa viditeľne zlepšuje štruktúra, kompaktnosť a farba pleti. Aquaxyl - inovatívny hydratačná a reštrukturalizačná technológia - spoločne s kyselinou hyalurónovou a sacharidom trehalóza napomáhajú optimálnej kožnej hydratácii. Alantoín pomáha udržovať pružnosť a elasticitu pokožky. Na udržanie optimálneho pH prispieva extrakt zo semienok grapefruitu.

Rozjasňujúci krém PLATINUM

Luxusný krém hodvábnej textúry s platinovým práškom, ktorý dáva pokožke zdravý, prejasnený vzhľad. Je ideálny na unavenú nejednotnú pleť s viditeľnými pórmi a mimickými vráskami. Toto špecifické zloženie podporuje produkciu proteínov filagrin, ktoré spolu s komplexom ceramidov obnovujú kožnú bariéru, čím sa viditeľne zlepšuje štruktúra, kompaktnosť a farba pleti. Polysacharidy z bielej ľalie spoločne s kyselinou hyalurónovou, Aquaxylom a trehalózou zaručujú ako povrchovú tak aj hĺbkovú hydratáciu. Extrakt z bambuckého masla dodáva krému silne výživné a ochranné vlastnosti. Po nanesení je pleť okamžite prejasnená bez nepríjemného mastného lesku. Odporúča sa ako denný krém.

Reparačný krém PLATINUM

Luxusný krém hodvábnej konzistencie s platinovým práškom, ktorý dodáva pokožke zdravý rozžiarený vzhľad. Je ideálny na unavenú nejednotnú pleť s viditeľnými pórmi a mimickými vráskami. Tento krém obsahuje jedinečný komplex kmeňových buniek P-cell, ktorý stimuluje bunky pleti a tak zlepšuje jej pevnosť a napomáha zjemneniu vrások. Aquaxyl - inovatívna hydratačná a reštrukturalizačná technológia - spoločne s kyselinou hyalurónovou a sacharidom trehalóza napomáhajú optimálnej kožnej hydratácii. Toto špecifické zloženie podporuje produkciu proteínov filagrin, ktoré obnovujú kožnú bariéru, čím sa viditeľne zlepšuje štruktúra, kompaktnosť a farba pleti. Alantoín, vitamín E a bavlníkový olej pokožku vyživujú a vyhladzujú. Odporúča sa ako nočný krém.

Rozjasňujúci očný krém PLATINUM

Rozjasňujúci anti-age očný krém s platinovým práškom, ktorý dodáva pokožke zdravý prejasnený vzhľad. CYTOBIOL™ LUMIN-EYE, vyrobený z extraktu kôry jasanu, organického kremíku a vitamínu B3, napomáha zmierneniu tmavých kruhov a opuchov pod očami. Mandľový olej spoločne s vitamínom E zabraňuje vytvoreniu mimických vrások. Naopak Betaín pomáha vyhladzovať hĺbku vrások a dodáva pokožke hladkosť a jemnosť, a vytvára hodvábny efekt. Ceramidový komplex obnovuje funkciu kožnej bariéry okolo očí a tým predchádza jej precitlivenosti.

Čo je Lift Age Lux?

Ako stárne pleť?

Ako plynie čas, metabolická výmena medzi bunkami sa narušuje, prirodzená funkcia pokožky sa spomaľuje a znižuje sa jej schopnosť syntetizovať kolagén, elastické vlákna a lipidy.

Výsledkom sú stále viditeľnejšie kožné problémy:

 • horizontálne stráca pleť svoju prirodzenú pevnosť a znižuje sa jej pružnosť, vznikajú vrásky a mimické linky, najmä v oblasti jemnej pokožky ako čelo, oči a pery
 • vertikálne sa oslabuje medzibunková komunikačná sieť, spomaľuje sa efektivita metabolickej výmeny
 • pokožka stráca hustotu a objem do hĺbky, čo v konečnom dôsledku spôsobuje vädnutie pleti

Krásna pleť aj v chladnom počasí

Riešenie – Ošetrenie Lift Age Lux

Ošetrujúca kúra Lift Age Lux vyhladí a vypne vrásky.

Pleť zanechá hebkú, vypnutú a prežiarenú.

Je vhodná na pleť ochabujúcu, so známkami stárnutia, s tvorbou vrások.

Kozmetický efekt na pleti

 • Celkové vypnutie pleti
 • Zjemnenie hĺbky vrások
 • Revitalizácia
 • Pleť je dokonale hydratovaná a vyživená

Aktívne látky - Lift Age Lux

 • aminokyseliny z kvasníc
 • trehalóza
 • GAG
 • ryžový olej
 • vitamín E
 • hydratačná zložka urea
 • bambucké maslo
 • komplex sacharidov

Kvasnice

Kvasnice sú veľkým zdrojom vitamínov skupiny B, predovšetkým thiamínu, riboflavínu a niacínu a minerálnych látok ako je vápnik, fosfor, draslík, horčík a sodík.

Nechýba tu ani železo, zinok a mangán a vďaka všetkým týmto látkam nám môžu kvasnice poslúžiť ako skvelý pomocník v boji za peknú pleť.

Trehalóza

Neredukujúci cukor zo skupiny disacharidov. Trehalóza do určitej miery predstavuje podobne ako ostatné cukry, zásobáreň energie a uhlíka. Ďalej však tiež stabilizuje bunečné membrány, podieľa sa na stavbe bakteriálnej bunečnej steny. Zaisťuje správnu revitalizáciu pleti. Udržuje v pleti hydratáciu.

GAG

Zvyšuje priepustnosť tkanív a prienik aktívnych látok. Odstraňuje zadržiavané tekutiny a zmierňuje opuchy. Zabraňuje degenerácii spojivového tkaniva a jej sklerotizácii.

Ryžový olej

Ryža obsahuje dôležité enzýmy, aminokyseliny, minerály a vitamín E. Ryžový olej zanecháva pokožku hladkú a vláčnu. Priaznivo pôsobí na omladenie pokožky.

Vitamín E

Vitamín E je prítomný vo veľkom množstve, a to ako v bambuckom masle a oleji z ryže, ktoré sa používa v tejto línii. Vitamín E a jeho estery majú vysokú antioxidačnú aktivitu, pretože sú schopné tlmiť reaktivitu voľných radikálov, blokovaním kaskády dejov vedúcich k oxidačnému stresu, ktorý spôsobuje poškodenie buniek. Voľné radikály tvorené pôsobením UV žiarením, dymom, znečisteným prostredím a pod. degradujú mastné kyseliny prítomné v koži a menia tak štruktúru kolagénu. Týmto spôsobom, koža stráca pružnosť a dochádza k predčasnému starnutiu pokožky s vráskami.

Hydratačná zložka urea

Urea je chemicky vyrábaná látka, ktorá nachádza široké využitie v kozmetickom priemysle. Z vrchnej vrstvy kože totiž obsahujú prirodzene vysoký podiel molekúl urei, preto možno túto synteticky vyrobenú látku považovať za kožu prirodzenú. Jej priemerný obsah v kozmetike sa dokáže efektívne postarať o pokožku, ktorú regeneruje a vyživuje. To ocení predovšetkým koža suchá, ktorej prirodzený obsah urei je nižší.

Bambucké maslo

Skvelo hydratuje pleť, má liečivé a hojivé účinky, stará sa o akúkoľvek podráždenú, narušenú či poškodenú pleť, veľmi efektívne skľudňuje pokožku pri rôznych formách alergií, štipnutí hmyzom, spálení od slnka alebo naopak pri omrzlinách a nespočetne ďalších problémoch. Ocení ho suchá a dehydratovaná pleť, ale to najlepšie z neho vyťaží i zrelá pleť. Maslo Karité dokáže pôsobiť i proti predčasnému starnutiu pokožky, pretože obsahuje účinné antioxidačné aktívne látky, stimuluje mikrocirkuláciu kožných buniek a chráni pleť pred nepriaznivými vplyvmi.

Sacharidy

Napomáhajú k okysličeniu pleti a k jej celkovej revitalizácii. Dodávajú pleti energiu a pomáhajú udržať v pleti dostatok hydratácie.

Liftingová maska Lux

Liftingová maska vhodná na pleť s vráskami, ochabnutú a so známkami starnutia.

Unikátne látky ako sú:

 • aminokyseliny z kvasníc
 • Trehalóza
 • GAG

napomáhajú k celkovému vypnutiu, zjemneniu hĺbky vrások a revitalizácii. Zároveň je pleť dokonalé hydratovaná a vyživená vďaka ryžovému oleju, vitamínu E a hydratačnej zložke urea.

Liftingový krém Lux

Liftingový krém vhodný pre pleť s vráskami, unavenú a so známkami starnutia.

Unikátne látky ako sú:

 • aminokyseliny z kvasníc
 • Trehalóza
 • GAG

napomáhajú k celkovému vypnutiu, zjemneniu hĺbky vrások a revitalizácii. Zároveň je pleť dokonale hydratovaná a vyživená vďaka jedinečnému komplexu sacharidov, bambuckého masla a ryžového oleja.

Liftingové sérum Lux

Liftingové sérum vhodné pre pleť s vráskami, unavenú a so známkami starnutia.

Unikátne látky ako sú:

 • aminokyseliny z kvasníc
 • Trehalóza
 • GAG

napomáhajú k celkovému vypnutiu, zjemneniu hĺbky vrások a revitalizácii. Zároveň je pleť dokonale hydratovaná a vyživená vďaka jedinečnému komplexu látok ako sú urea, bambucké maslo a ryžový olej.

Čo je Argánová kúra s kmeňovými bunkami?

Kmeňové bunky obsahujú epigenetické faktory, ktorých funkciou je udržiavať vlastné obnovenie kmeňových buniek. Sú začlenené do kozmetických výrobkov s cieľom zabezpečiť dlhovekosť buniek, čo vedie k úžasnému anti-ageing efektu.

Technológia kmeňových buniek je založená na skutočnosti, že naša koža má schopnosť a možnosť zostať stále mladá. Táto schopnosť existuje v našich kmeňových bunkách, ktoré sa nachádzajú v bazálnej vrstve epidermy. Ich úlohou je doplnenie a udržanie rovnováhy buniek v kožnom tkanive a regenerácie poškodených tkanív pri poranení. Kmeňové bunky sledujú správnu funkciu pleti, aby bola stále zdravá. Ako koža starne, schopnosť našich kmeňových buniek klesá a funkcia obnovy pokožky sa znižuje. Za účelom vyriešenie tohto problému, bolo vyvinuté RELIFT VOLUME sérum - s obsahom rastlinných kmeňových buniek z madagaskarskej rastliny Siegesbeckia orientalis, ktoré podporuje obnovu našich kmeňových buniek pre veľké množstvo rastových faktorov, ktoré majú silný omladzujúcí účinok. Sérum obnovuje pružnosť a objem pleti a zároveň výrazne tlmí podráždenie.

Bio Active Argánový olej

Aktívna látka vhodná na všetky typy pleti. Pôsobí proti vráskam, zjemňuje ich, má antioxidačné účinky a hydratačné účinky.

Argánový olej je v súčasnej dobe jedným z najvzácnejších a najušlachtilejších olejov. Je elixírom pre všetky typy pokožky, ale obzvlášť účinným je na pokožku vyžadujúcu regeneračné, ochranné a omladzujúce ošetrenie. Obsahuje vitamín E a A s regeneračným, hydratačným, nutričným a anti-ageing účinkom, podporuje pružnosť pokožky, zjemňuje jemné linky a vrásky. Zároveň pôsobí ako ochrana pred UV žiarením. Stimuluje sebaobranné mechanizmy pokožky proti nepriaznivým vplyvom okolia - UV, prach, alergény. Obnovuje hydratáciu a posilňuje hydrolipidovú vrstvu kože. Pomáha aj pri liečbe ekzémov a psoriázy. Zlepšuje textúru pleti a zanecháva ju jemnú a vláčnu.

Maska s argánovým olejom

Maska vhodná na všetky typy pleti. Pôsobí silne proti vráskam, zjemňuje ich, hydratuje, vypína, má antioxidačné účinky. Aktivne látky: argán, rastlinné kmeňové bunky, makadámia, pentapeptid, bambucké maslo, divoký pomaranč, urea, sorbitol.

Krém s argánovým olejom

Krém vhodný na všetky typy pleti. Pôsobí silne proti vráskam, zjemňuje ich, vypína, má antioxidačné účinky. Aktivne látky: argán, makadámia, pentapeptid, horký pomaranč, bambucké maslo, urea, sorbitol.

Čo je kúra VITALITY?

Profesionálna kúra VITALITY pre prebudenie unavenej a stresovanej pleti. Koktejl plný vitamínov ponúka pleti všetko čo potrebuje, aby sa udržala krásna, vitalizovaná a svieža.

Pre koho je ošetrenie určené

 • pre pleť namáhanú stresom či znečisteným prostredím
 • pre pleť predčasne starnúcu
 • pre fajčiarov či klientov, ktorí málo dbajú na kvalitu stravy
 • pre pleť zrelú, jemnú, so zmeneným mikroobehom, ale i pre pleť znečistenú
 • pre vitalizáciu mladej pleti

Aktívne látky

 • extrakt z goji a grapefruitu – vysoko koncentrovaný na vitamíny
 • LACTIL® - NMF
 • SK-influx - ceramidy
 • SYN®-TC - peptidy
 • FUCOGEL® - polysacharidy
 • bambucké maslo
 • ryžový olej

EXTRAKT Z GOJI A GRAPEFRUITU

Pôsobí proti únave a stresu, veľmi silný antioxidant, pomáha v boji proti voľným radikálom, jedna z najsilnejších látok, ktorá pôsobí proti infekciám

GOJA

Má silné antioxidačné schopnosti, neutralizuje pôsobenie voľných radikálov, dokonale hydratuje a vyživuje, navracia pleti pružnosť, spevňuje pleť a obnovuje jej kožnú bariéru, má skľudňujúce a hojivé účinky, chráni pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia, dodáva pleti zdravý a mladistvý vzhľad.

GRAPEFRUIT

Bohatý na vitamíny A, C, E, silný antioxidant, má bazálne pH a tým napomáha proti prekysleniu tkanív, revitalizuje, dokonale hydratuje a vyživuje, posilňuje imunitný systém, má protizápalové a hojivé účinky.

KOENZÝM Q10

Významná úloha pri metabolizme buniek, chráni ich proti voľným radikálom, zabraňuje predčasnému starnutiu, významný antioxidant.

BAMBUCKÉ MASLO

Skvelo hydratuje pleť, má liečivé a hojivé účinky, stará sa o akúkoľvek podráždenú, narušenú či poškodenú pleť, veľmi efektívne skľudňuje pokožku pri rôzných formách alergií, poštípaní hmyzom, pri spálení od slnka alebo pri omrzlinách a nespočetnom množstve ďalších problémov. Ocení ho suchá a dehydratovaná pleť, ale to najlepšie z nej vyťaží aj zrelá pleť, maslo karité dokáže pôsobiť aj proti predčasnému starnutiu pokožky, pretože obsahuje účinné antioxidačné aktívne látky, stimuluje mikrocirkuláciu kožných buniek a chráni pleť pred nepriaznivými vplyvmi.

Ryžový olej

Ryža obsahuje dôležité enzýmy, aminokyseliny, minerály a vitamín E. Ryžový olej zanecháva pokožku hladkú a vláčnu. Priaznivo pôsobí na omladenie pokožky.

MULTIVITAMÍNOVÝ PREJASŇUJÚCI AKTIVÁTOR

Napomáha k udržaniu mladistvosti pleti, má veľmi silné antioxidačné účinky, zlepšuje metabolizmus pleti, silné omladzujúce účinky vďaka zložkám ako sú: - extrakt z goji a grapefruitu - vitamíny C, E, PP a koenzým Q10, chráni pleť pred voľnými radikálmi, hydratuje.

MULTIVITAMINOVÁ REVITALIZAČNÍ MASKA

Unikátna maska napomáha k udržaniu mladistvosti pleti, veľmi silné omladzujúce a antioxidačné účinky, zlepšuje metabolizmus buniek pleti, Extrakt z goji a grapefruitu má veľmi silné omladzujúce účinky a dodáva bunkám potrebnú energiu, zjemňuje hĺbku vrások a spevňuje pleť vďaka zložkám ako sú: - ryžové proteíny - komplex peptidov - vysoká koncentrácia vitamínov C, E, PP, koenzym Q10

MULTIVITAMÍNOVÝ PREJASŇUJÚCI KRÉM

Hydratačný krém prejasní a udrží mladistvý vzhľad, má veľmi silné antioxidačné účinky, hlavné zložky: - extrakt z goji a grapefruitu - kyselina alfa-lipoová - bambucké maslo - ryžový olej - vitamíny C, E, PP a koenzým Q10, spomaľuje starnutie pleti, chráni proti voľným radikálom.

Čo je kúra NUTRI OLIVE?

Ošetrenie vhodné pre suchú, dehydrovanú pleť s potrebou regenerácie.

Regeneruje a veľmi efektívne vyživuje pleť prírodnými zložkami olív, spirupiny a rozmarínovým olejom. Ošetrenie dodáva energiu, sústreďuje sa na dehydrované partie, stimuluje tvorbu kolagénu, spevňuje pleť a dodáva jej pružnosť pomocou keratínu, glycerínu, Q10 koenzímu, proteínom a nenasýteným mastným kyselinám. Pleť po ošetrení pôsobí hladko, vypnuto, vitalizovane a má pocit absolútneho komfortu.

NUTRI-LIFT Výživné sérum

Toto sérum poskytuje okamžitý účinok, pleť zanecháva jemnú, s pocitom vysokého komfortu, vďaka výnimočnej kombinácii prírodných olejov. Pokožka je hlboko vyživená a získa mladistvý vzhľad.

 • Vypínací efekt
 • Intenzívne vyživuje
 • Dodáva okamžite energiu
 • Nemastná textúra

Aktívne zložky:

 • Damascena Rose Oil: hojí a revitalizuje, zabraňuje starnutiu pleti
 • Arganový olej: vyživuje, chráni, upokojuje, pôsobí antioxidačne
 • Bambucké maslo: hydratuje, zmäkčuje
 • Kombucha: vytvára ochranný film na pokožke, aktivuje látkovú výmenu, čistí, vyhladzuje, rozjasňuje, regeneruje, urýchľuje proces obnovy, pôsobí protizápalovo, tonizuje

NUTRITION INTENSE Pleťová maska

Táto maska poskytuje koži potrebné nutričné látky, komfort a vyrovnáva hydrolipidový film. Vyživuje a revitalizuje, pleť znovu získa svoju pružnosť a hebkosť.

 • Príjemný pocit komfortu
 • Intenzívne vyživuje
 • Revitalizuje a omladzuje
 • Zjemňuje pleť

Aktívne zložky:

 • Damascena Rose Oil: hojí a revitalizuje, zabraňuje starnutiu pleti
 • Jojobový olej: vyhladzuje
 • Bambucké maslo: hydratuje, zmäkčuje
 • Arašidový olej: vysoký obsah resveratolu- silný antioxidant, vitamín A, D a E, B1, B2, PP. minerály, podporuje látkovú výmenu, obsahuje kyselinu listovú, ktorá podporuje rast a obnovu buniek, rovnako ako stopové prvky (železo, kobalt, zinok, draslík, horčík, vápnik, jód a fosfor).

NUTRITION ABSOLUE Denný výživný krém

Skladá sa z komplexu výnimočných výživných olejov, táto denná starostlivosť vám pomôže udržať vašu pleť pružnejšiu, s pocitom vysokého komfortu a hlboko vyživenú.

 • Intenzívne vyživuje
 • Krémová-hodvábna textúra
 • Zmäkčuje a vyhladzuje pokožku
 • Vhodné pre suchú až veľmi suchú pokožku

Aktívne zložky:

 • Damascena Rose Oil: hojí a revitalizuje, zabraňuje starnutiu pleti
 • Arganový olej: vyživuje, chráni, upokojuje, pôsobí antioxidačne
 • Olivový olej / Bambucké maslo: hydratuje, zmäkčuje
 • Kreatín: stimuluje tvorbu kolagénu a ceramidov

NOVINKA! Čo je O2 Intense?

O2 Intense ponúka starostlivosť o pleť s unikátnou formulou "kyslíka", ktorá bola vyvinutá v laboratóriach ALISSA BEAUTE, podľa najnovších vedeckých výskumov a s využitím prírodných aktívnych látok.

Kyslík je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a každej bunky ľudského tela - vrátane pleti.
Kyslík zlepšuje kvalitu bunky, napomáha k rejuvenizácii pleti, celkovej sviežosti a mladosti.

Produkty neobsahujú parabény, minerálne oleje a farbivá.

Ošetrenie O2 Intense

Ošetrujúca kúra O2 Intense - revitalizačná sila kyslíka pleť prejasní, revitalizuje, zjemní hĺbku vrások a omladí. Pleť zanechá zamatovo jemnú,hydratovanú, vypnutú a prežiarenú. Je vhodná na pleť unavenú, s prejavmi stárnutia, s vráskami, citlivú a dehydratovanú.

Kozmetický efekt na pleti

 • prejasnenie
 • omladenie
 • zjemnenie vrások
 • pevnosť a hydratácia

Aktívne látky

 • OxyCell okysličujúci komplex
 • vitamínový komplex
 • bambucké maslo
 • morské riasy

Hydra O2 sérum Intense

Inovatívne sérum na okysličenie pleti a k jej celkovej revitalizácii vďaka unikatnému komplexu OxyCell, pleť prejasňuje a opticky zmierňuje hĺbku vrások. Je vhodné pre pleť unavenú a dehydratovanú. Kyselina hyaluronová, morská riasa Trehalosa a sacharidy udržiavajú v pleti hydratáciu. Luxusný vitamínový komplex zaisťuje revitalizáciu, zjemňuje hĺbku vrások a zanecháva pleť zamatovo jemnú.

Hydra O2 maska Intense

Inovatívna maska napomáhajúca k okysličeniu pleti a k jej celkovej revitalizácii vďaka unikátnemu komplexu Oxy Cell. Je vhodná na pleť unavenú a dehydratovanú. Morská riasa Trehalosa a sacharidy udržiavajú v pleti hydratáciu. Luxusný vitamínový komplex spolu s ryžovým olejom a retinolom zaisťuje správnu revitalizáciu pleti, zjemňuje hĺbku vrások a zanecháva pleť zamatovo jemnú a prejasnenú.

Hydra O2 krém Intense

Inovatívny krém napomahajúci k okysličeniu pleti a k jej celkovej obnove, revitalizácii vďaka unikátnemu komplexu OxyCell. Je vhodný pre unavenú a dehydratovanú pleť. Morská riasa Trehalosa a sacharidy udržujú hydratáciu v pleti. Luxusný vitamínový komplex spolu s ryžovým maslom Karité zaisťuje správnu revitalizáciu pleti, zjemňujú hĺbku vrások a zanechávajú pleť zamatovo hebkú.

Čo je Lift-UP kúra?

Jeseň, to je predovšetkým výrazná teplotná zmena. Teploty cez deň sú často blízke letným až do pol októbra, poprípade aj dlhšie, avšak nočné teploty sa nezriedka blížia alebo i prekračujú bod mrazu. Akýkoľvek rozdiel nad 20 stupňov Celzia predstavuje pre pokožku výraznú záťaž. Zatiaľ čo na zmenu teploty v zime sme spravidla pripravení tým, že použijeme ochranný krém, na jeseň ju nečakáme. Pritom striedanie v smere teplo domu - ranný chlad - teploty cez deň, reprezentuje extrémnu záťaž pre kožu ako celok. Obdobie október až začiatok decembra je tak jediným obdobím, kde sa v našich zemepisných šírkach nemusíme báť poškodenia pokožky po opaľovaní, pokiaľ sa vyslovene celodenne zámerne nevystavíme slnku. Mesiace október a november patria skôr k suchším a celkovo jeseň je v priemere najsuchším ročným obdobím. A naša pleť potrebuje po vysušujúcom opaľovaní v lete získať späť optimálnu hydratáciu.

Omladenie -základná starosltivosť na jeseň. Omladzujúca starostlivosť je nezriedka pokladaná za postup určený pre starostlivosť o zrelú alebo perimenopauzálnu pleť. Chyba.Po letnom období je každá pokožka mierne narušená zvýšenou mierou slnečného svitu. Preto omladzujúce kúry v zmysle rejuvenačnom by mal podstúpiť každý zákazník salónu.

Lift-UP liftingová masáž - je to novo vyvinutá masáž s liftingovým, okysličujúcim a revitalizačným účinkom na ramená, dekolt, krk, tvár a vlasovú pokožku. Liftingová masáž je charakteristická radou špecifických pohybov, ktoré vyvinula fyzioterapeutka Dr. Maurina Parente so svojím tímom. Masáž je založená na technike mobilizácie hlbokých tkanív. Vedie pozdĺž svalového pruhu, cielene pôsobí na mimické svaly tváre a do hĺbky stimuluje schopnosť kožných tkanív vstrebávať aktívne látky. Kontúry tváre a krku sú opätovne vytvarované, masáž má viditeľný a dlhotrvajúci liftingový účinok.

Masáž sa neodporúča v prípade: narušenej pokožky, zápalové ochorenia, neoplazie- abnormálny nový rast buniek, nedávny chirurgický zákrok v oblasti tváre, nedávne kozmetické injekcie- výplň, botox.

Sérum vyplňujúce liftingové

Obnovujúce koncetrované liftingové sérum s KiOsmetinom-CG na vädnúcu pokožku, extrémne citlivú pleť a pri problémoch s mikrocirkuláciou pleti. Obsahuje KiOsmetine-CG (vyplňujúci rastlinný polymér), ukĺudňujúci a regeneračný olej Baobabu, 18-Beta mastných kyselín (z koreňa sladkého drievka), a hydrolyzovaný GAG a iné funkčné substancie. Stimulujú obranný proces pleti a ochrannú bariéru. Ochraňuje pleť pred vonkajšími agresívnymi faktormi, znovu posilní mikrocirkuláciu a zníži začervenanie. Obnovuje hydratáciu pleti, zlepší bunkový metabolizmus a zvýšením syntézy proteínov vráti starnúcej a uvoľnenej pleti elasticitu a tonus. Vytvorí okamžitý liftingový efekt.

Oxygenia krémová liftingová a oxygenačná maska BIO

Maska s procyanidami z francúzskej borovice, má výrazný omladzujúci účinok a s vitamínom C blokujú účinok voľných toxických radikálov , podporujú novotvorbu kolagénu a zvyšujú dostupnosť kyslíkových molekúl pre kožné bunky. Základ tvorí panenský pupalkový olej z ekologického hospodárstva.

Enzýmový peeling

Čo sú enzýmy? Bez enzýmov by nevznikol život. Enzýmy sú chemické látky, ktoré urýchľujú množstvo chemických reakcií. Ľudský organizmus ich vytvára napríklad ako súčasť produktov slinivky brušnej. Tieto enzýmy urýchľujú štiepenie tukov, cukrov a bielkovín. Ich nedostatok sa prejavuje v uvedenom prípade ako porucha trávenia spojená s množstvom typických príznakov.

Enzýmy v kozmetike. Enzýmy majú schopnosť urýchľovať štiepenie ( odbúranie) napríklad bielkovín. Súdržnosť rohovej vrstvy pokožky je okrem iného daná množstvom špecifických bielkovín (skleroproteínov) a jej zložením. Tieto bielkoviny významne tiež ovplyvňujú hydratáciu pokožky. Pri poruchách odlučovania rohovej vrstvy ako je napríklad atopický ekzém, ichtióza a psoriáza sa stáva pokožka krehkou, lámavou a priepustnejšou.

Enzýmy hlavne typu proteáz (štiepia bielkoviny), ktoré sa aplikujú na povrch pokožky, uvoľňujú medzibunkové spoje a uľahčujú odstránenie povrchových častí rohovej vrstvy. Ďalej sa tiež zlepšuje hydratácia pokožky a jej elasticita.

Enzýmový peeling SynCare je prípravok na odstránenie nepravidelnosti pleti a zmien pigmentu. Vďaka enzýmom v aktívnej forme výrazne zjemňuje pleť, napomáha k zmenšeniu vrások a celkovo omladzuje pokožku

Čo je kúra Enzýmový peeling?

Čo sú enzýmy? Bez enzýmov by nevznikol život. Enzýmy sú chemické látky, ktoré urýchľujú množstvo chemických reakcií. Ľudský organizmus ich vytvára napríklad ako súčasť produktov slinivky brušnej. Tieto enzýmy urýchľujú štiepenie tukov, cukrov a bielkovín. Ich nedostatok sa prejavuje v uvedenom prípade ako porucha trávenia spojená s množstvom typických príznakov.

Enzýmy v kozmetike. Enzýmy majú schopnosť urýchľovať štiepenie ( odbúranie) napríklad bielkovín. Súdržnosť rohovej vrstvy pokožky je okrem iného daná množstvom špecifických bielkovín (skleroproteínov) a jej zložením. Tieto bielkoviny významne tiež ovplyvňujú hydratáciu pokožky. Pri poruchách odlučovania rohovej vrstvy ako je napríklad atopický ekzém, ichtióza a psoriáza sa stáva pokožka krehkou, lámavou a priepustnejšou.

Enzýmy hlavne typu proteáz (štiepia bielkoviny), ktoré sa aplikujú na povrch pokožky, uvoľňujú medzibunkové spoje a uľahčujú odstránenie povrchových častí rohovej vrstvy. Ďalej sa tiež zlepšuje hydratácia pokožky a jej elasticita.

Enzýmový peeling SynCare je prípravok na odstránenie nepravidelnosti pleti a zmien pigmentu. Vďaka enzýmom v aktívnej forme výrazne zjemňuje pleť, napomáha k zmenšeniu vrások a celkovo omladzuje pokožku.

Čo je kúra Chemický peeling?

Chemický peeling od česko-talianskej značky ALISSA BEAUTÉ, je moderná metóda chemického peelingu 50% kyselinou mandľovou a 10% kyselinou kójovou. K pleti je oveľa šetrnejšia ako agresívna kyselina glykolová, preto je možné použiť aj takto vysokú koncentráciu. Ošetrenie je vhodné na vybielenie a následnú prevenciu pigmentových škvŕn, vyhladenie vrások, liečbu akné a mastnej pleti s rozšírenými pórmi, ako aj na zmiernenie jaziev po akné. Silnou stimuláciou kolagénu pleť viditeľne hĺbkovo omladzuje, vypína ju a okamžite vyrovnáva vrásky.

 • výrazný efekt depigmentácie
 • spomaľuje proces kožného melanizmu
 • okamžite sťahuje zápalové procesy pri akné, rozšírené póry a pleť detoxikuje
 • najväčšia výhoda spočíva v jemnom pôsobení na pokožku, a predovšetkým nespôsobuje podráždenie, začervenanie ani zvýšenú citlivosť na svetlo
 • má silné hydratačné a vyživujúce účinky

Kyselina mandľová: Ide o exfoliačný prípravok s obsahom kyseliny mandľovej a kyseliny kójovej, ktorý napomáha k odstráneniu odumretých buniek, vybieluje pigmentové škvrny, stimuluje syntézu kolagénu a regeneráciu buniek, zmierňuje mastenie pleti a tvorbu jaziev.

Sérum MelaStop: Veľmi aktívne sérum proti pigmentovým škvrnám. Zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn, napomáha k regenerácii a dodáva pleti potrebnú hydratáciu.

Maska MelaStop: Ukľudňuje pleť po exfoliácii za pomoci aktívnych látok ako sú makadámia, hamamelis, med, sorbitol, omega 3 mastné kyseliny a vitamín C. Dodáva pleti pružnosť a hydratáciu. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

Krém MelaStop: Vhodný aj na veľmi citlivú pleť. Zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn, ochraňuje bunečnú štruktúru, pôsobí proti voľným radikálom, hydratuje a vyživuje. Dôležitou súčasťou krému je UV faktor, ktorý ju chráni pred slnečným žiarením.

Na vybielenie pigmentových škvŕn a odstránenie jaziev po akné sa doporučuje podstúpiť 3 až 6 ošetrení po 1 týždni. Pri liečbe akné a pri mastnej pleti sú vhodné 2 ošetrenia po 14 dňoch a na vyhladenie vrások 2 ošetrenia po mesiaci.

Ceny všetkých úkonov nájdete v cenníku kozmetických služieb

2o12 - 2o23 © Kozmetika Dada - Dagmar Poláková. Všetky práva vyhradené. Dizajn by Zuzka.