Kozmetika BIOLINE JATÓ

HI-TECH profesionálna luxusná talianska dermokozmetika BIOLINE JATÓ bola založená v roku 1979. Dnes pôsobí už v 50 krajinách sveta. S dermokozmetikou BIOLINE JATÓ máte istotu, že produkty sú vysokej kvality s najnovšími kozmetologickými aktívnymi látkami a vysokými koncentráciami pri zachovaní maximálnej bezpečnosti a s okamžite viditeľnými výsledkami.

Sú vyvinuté tak, aby chránili a rozvíjali krásu tváre a tela s čo najväčším využitím súčinnosti medzi prírodou a vedeckým výskumom. Používajú sa najmodernejšie aktívne látky získavané z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty, výťažky z ovocia, kvetín a aktívne látky z mora.

BIOLINE JATÓ sa drží na špičke vo využití novej biotechnológie. V produktoch začala ako prvá využívať nanotechnológie v roku 2005, o 4 roky neskôr rastlinné kmeňové bunky. Neustále vyvíjajú nielen aktívne látky, ale aj ich nosiče, ktoré zabezpečia hlbšiu a dlhotrvajúcu účinnosť aktívnej látky.

Produkty a prípravky NATURAL BALANCE 24.7

Produkty a prípravky AQUA+ (pre všetky typy pleti, hlavne suchú a dehydrovanú)

Produkty a prípravky VITA+ (pre všetky typy pleti, hlavne devitalizovanú a so známkami starnutia)

Produkty a prípravky NATURAL BALANCE 24.7

NATURAL BALANCE 24.7 (mastná pleť, celoročne)

Línia Natural Balance 24.7 je inšpirovaná prírodnými darmi priezračne čistej prírody oblasti Dolomitov. Využíva rastliny, kvety a ich púčiky, ktoré sú bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a okysličujúcich látok. Navracia pleti žien a mužov prirodzenú rovnováhu a spomaľuje jej rovnováhu.

PRE KRÁSNU PLEŤ DNES A MLADŠIU ZAJTRA

AQUA FLORAL ČISTIACI MICELÁRNY ODLIČOVAČ 3 V 1 (200 ml)

Čistiaci micelárny odličovač AQUA FLORAL z línie Natural Balance značky Bioline Jató. Má dvojitý účinok: čistí pleť a účinne odstraňuje make-up, pleť zanecháva jemnú, hladkú, sviežu a žiarivú. Prírodné ingrediencie z čiernej bazy a kvetu hlohu robia tento produkt ideálnym aj pre citlivú pleť.

Aktívne látky: Baza, Hloh, Čerešňa, Papraď a Extrakt z Nevädze, Kyselina Hyalurónová

AQUA FRUITS ENERGIZUJÚCA PLEŤOVÁ VODA (200 ml)

Energizujúcu pleťovú vodu AQUA FRUITS v spreji z línie Natural Balance 24.7 s vitalizačným účinkom je možné nastriekať na tvár po odlíčení mliekom alebo micelárnou vodou. Podporuje hydratáciu pleti a pripravuje ju na ďalšie produkty. Pleti sa tak navracia všetka jej vitalita. Obsahuje extrakty z malín a čerešní, s bohatým množstvom polyfenolov a vitamínov.

Aktívne látky: Malina, Čierna ríbezľa, Čučoriedka, Čerešňa, Ibiš a Extrakt z Kivi, Pantenol

ENZYMATICKÁ PHYTO DUO GOMÁŽ (PÍLING 2V1) (100 ml)

Enzymatická gomáž PHYTO DUO 2 v 1 značky Bioline Jató predstavuje novú generáciu pílingu, spojenie enzymatického pílingu – enzým papaín a bromeín – a mechanického pílingu – jemných zrniečok z marhule. Do hĺbky odstraňuje odumreté bunky, čistí póry, pôsobí detoxikačne, zjemňuje a omladzuje pleť, pričom je viac čistá, žiarivá, hladká a pripravená na aplikáciu ďalších produktov.

Aktívne látky: Marhuľové jadierka, Papája a Ananás, Olej zo Sladkých mandlí.

NEKTÁR SÉRUM VITAMÍN C + E (50 ml)

Sérum Nektár Vitamín C+E z línie Natural Balance 24.7 značky Bioline Jató je silným koncentrátom vitamínov C+ E z výťažkov plodov šípkovej ruže a paliny. Podporuje prirodzenú vitalitu pleti, posilňuje ju a eliminuje známky únavy pleti. Pleť vyhladzuje, zjemňuje vrásky a povrch pokožky zanecháva jemný a zamatovo hladký. Pôsobí preventívne proti starnutiu pleti a viditeľne ju prejasňuje.

Aktívne látky: Extrakty zo Šípky a Paliny, Vitamíny C – E, Provitamín B5

BOTANICAL O2 KYSLÍKOVÝ KRÉM (60 ml)

Krém BOTANICAL O2 so zmesou prírodných výťažkov z malín a buku dodáva pleti nový život a jas. Podporuje rovnováhu okysličenia pleti. Pomáha redukovať známky únavy a stresu. Vhodné pre všetky typy pleti – špeciálne pre tých, ktorí trávia veľa času v klimatizovaných priestoroch, často cestujú alebo fajčia. Aplikujte každé ráno a večer na tvár, krk a dekolt.

Aktívne látky: Buk, Malina, Čierne ríbezle, čučoriedky a výťažky z Hlohu obyčajného

PHYTOMINERAL MINERALIZAČNÝ KRÉM (60 ml)

Mineralizačný krém PHYTOMINERAL predstavuje skutočnú každodennú “potravu” pre pokožku. Dodáva pleti vitalitu, žiarivý a svieži vzhľad a vyrovnáva hladinu minerálov v pleti. Krém je vhodný pre všetky typy pleti. Odporučené najmä pre športovcov, častých návštevníkov sauny, či tých, ktorí žijú alebo sú často v horúcom a vlhkom prostredí.

Aktívne látky: Žerucha, Ibiš lekársky, Papraď, Púpava a extrakt z Kivi, Sladký mandľový olej

VITAMIN C FUSION VITAMÍNOVÝ KRÉM (60 ml)

Krém VITAMIN C FUSHION z línie Natural Balance 24.7 značky Bioline Jato zaisťuje rovnováhu vitamínov v pleti. Revitalizuje a tonizuje ju. Dodáva jej pružnosť a žiarivosť. Je vhodný pre všetky typy pleti, odporúčaný každému, kto je často na slnku alebo v znečistenom životnom prostredí, alebo má stravu chudobnú na vitamíny. Aktívne látky: Hloh obyčajný, Šípky z ruží, Višňa, Pomaranč a extrakt z Kivi, Vitamíny C – E, Ryžový olej

Produkty a prípravky AQUA+ (pre všetky typy pleti, hlavne suchú a dehydrovanú)

ZDROJ ESENCIÁLNEJ HYDRATÁCIE

AQUA+ obnovuje prirodzenú rovnováhu vody v pleti. Ponúka okamžité prejasnenie a intenzívny pocit osvieženia a pohody.

Srdcom línie je inovatívny “Hydra Intensive Complex”, účinná synergia aktívnych zložiek, ktoré pôsobia priamo na všetky vrstvy kože, a to ako na povrchu aj vo vnútri, zlepšuje schopnosť pokožky vytvoriť si zásoby vody, pri zachovaní svojich prirodzených funkcií.

AQUA+ INTENZÍVNE HYDRATAČNÉ NEKTÁR KVAPKY (30 ml)

AQUA+ Intenzívna hydratácia v koncentrovanom sére na domáce ošetrenie – Nektár kvapky s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, s nízko-molekulárnou kyselinou hyalurónovou a systémom´´náplaste´´ s postupným uvoľňovaním vody (hydratačný komplex). Sérum AQUA+ pre intenzívnu hydratáciu tváre a krku, pre všetky typy pleti. Vhodné najmä v prípadoch závažnej dehydratácie pleti. Poskytuje obnovu pružnosti, jemnosti, jasu a napätia pleti.

Aktívne látky: 3D kyselina hyaluronová, nízko-molekulárna kyselina hyalurónová, systém náplaste postupného uvoľňovania vody, Panthenol, Betaín.

AQUA+ OČNÝ GÉL – INTENZÍVNA HYDRATÁCIA (30 ml)

AQUA+ Svieži hydratačný gél na očné okolie s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízko-molekulárnou kyselinou hyalurónovou a systémom ´´náplaste´´ s postupným uvoľňovaním vody určený na domáce ošetrenie očného okolia. Svieži hydratačný gél, navrhnutý tak, aby ponúkol pohodlie pre jemné okolie očí. Podporuje zlepšenie mikro-cirkulácie, pôsobí na vačky a tmavé kruhy pod očami.

Aktívne látky: 3D kyselina hyaluronová, nízko-molekulárna kyselina hyaluronová, Extrakt z granátového jablka, Extrakt z pupočníka ázijského, Kofeín, Betaín, Systém ,, náplaste ” s postupným uvoľňovaním vody.

SUPER HYDRATAČNÝ KRÉM (50 ml)

AQUA+ Super hydratačné zloženie krému na domáce ošetrenie pre suchú a dehydratovanú tvár a krk. Stimuluje intenzívnu hydratáciu, dodáva pleti jemnosť, elasticitu a pevnosť. Hydratačné zloženie krému v sebe spája 3D a nízko-molekulárnu kyselinu hyalurónovú so systémom ,, náplaste ” s postupným uvoľňovaním vody. Pomáha udržiavať zásoby vody v pokožke. Obohatený o jojóbový olej a ryžové mlieko a tým pleti ponúka jemnosť, pružnosť a pevnosť.

Aktívne látky: 3D Kyselina hyalurónová, Nízko-molekulárna Kyselina hyalurónová, Jojobový olej, Vitamín E, Betaín, Systém ´náplastí´ s postupným uvoľňovaním vody

AQUA+ HYDRATAČNÝ KRÉM (50 ml) (pre mladú, normálnu a zmiešanú pleť)

AQUA+ Hydratačný krém – Hydratačné zloženie krému pre tvár a krk s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízko-molekulárnou kyselinou hyalurónovou a systémom ,,náplaste ” s postupným uvoľňovaním vody (urea, serín, kyselina hyalurónová, alginát, polulán). Hydratačné zloženie pre domáce ošetrenie na tvár a krk pre mladú, normálnu a zmiešanú pleť pomáha udržiavať správnu úroveň hydratácie pokožky.

Aktívne látky: 3D kyselina hyalurónová, Nízko-molekulárna kyselina hyalurónová, Ryžové mlieko, Jojóbový olej, Panthenol, Vitamín E, Betaín, Systém ,, náplaste” s postupným uvoľňovaním vody.

AQUA+ INTENZÍVNA HYDRATAČNÁ MASKA (10 x 20 ml)

AQUA+ Hydratačná emulgelová maska vhodná pre všetky typy pleti pre intenzívnu hydratáciu s 3D zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, nízko-molekulárnou kyselinou hyalurónovou a systémom ´´náplaste´´ s postupným uvoľňovaním vody. Pomáha obnoviť správnu hladinu hydratácie pleti. Ponúka okamžitú úľavu a jemnosť pleti so systémom ,, náplaste ” s postupným uvoľňovaním vody, zosieťovanej 3D a nízko-molekulárnej kyseliny hyalurónovej. Obohatená tiež o výťažok z bieleho čaju a ryžového mlieka.

Aktívne látky: 3D kyselina hyalurónová, Nízko-molekulárna kyselina hyalurónová, Extrakt z bieleho čaju, Med, Panthenol, Betaín, Systém ,,náplaste” s postupným uvoľňovaním vody.

Produkty a prípravky VITA+ (pre všetky typy pleti, hlavne devitalizovanú a so známkami starnutia)

ZVYŠUJE VITALITU POKOŽKY

VITA+ ochraňuje lipidovú štruktúru pleti, obnovuje kompaktnosť a pružnosť kožného tkaniva.

VITA+ svojím špecifickým ošetrením obnovuje lipidický obsah, ktorým pomáha obnoviť hydrolipidickú rovnováhu a tým posilniť ochrannú bariéru pleti. Obsahuje exkluzívny “Vital Intensive Complex” novo vyvinutú kombináciu účinných látok, ktorá pôsobí priamo na štruktúru pleti, zabraňuje zníženiu množstva lipidov a priamo optimalizuje životné funkcie pleti. VITA+ ponúka pleti okamžitú výživu s dlhotrvajúcou ochranou, podporuje pružnosť a tonus tkanív pleti.

REVITALIZAČNÉ SÉRUM – NEKTÁR KVAPKY (30 ml)

VITA+ Intenzívny vitalizačný prkoncentrát na tvár a krk pre alipidickú, matnú, deviživovanú pleť s prvými príznakmi starnutia. Hi-Biotech kolagén a pleti vlastné a veľmi hodnotné lipidy obnovujú, vyživujú a chránia epidermu pred suchosťou a dehydratáciou. VITA+ Intenzívne profesionálne vitalizačné sérum na tvár a krk pre alipidickú, matnú, deviživovanú pleť s prvými príznakmi starnutia. Hi-Biotech kolagén a pleti vlastné a veľmi hodnotné lipidy obnovujú, vyživujú a chránia epidermu pred suchosťou a dehydratáciou. Podporuje kompaktnosť pleti, pružnosť a prejasnenie. Sérum je amfoterické, vhodné aj na ionizáciu prístrojmi.

Aktívne látky: Biotech kolagén, pleti vlastné lipidy, extrakt z fialky, betaín.

VÝŽIVNÝ KRÉM (50 ml)

VITA+ výživný krém na domáce ošetrenie, obnovujúci lipidy a ochrannú vrstvu na tvári a krku pre suchú, matnú a nevyživovanú pleť. Kombinuje účinok opätovného spevnenia pokožky a vyživujúce pôsobenie biotech kolagénu a koži identických lipidov s elastickým a zmäkčujúcim účinkom oleja zo sladkých mandlí a pšeničných klíčkov. Dodáva pleti podporu a vitalitu, pomáha odstraňovať malé vrásky.

Aktívne látky: Bio-tech kolagén, pleti identické lipidy, olej zo sladkých mandlí, panthenol, bambucké maslo, olej z pšeničných klíčkov, olivový olej, vitamín E, NMF, alantoín.

SUPER VÝŽIVNÝ KRÉM (50 ml)

VITA+ Super výživný krém na domáce ošetrenie, obnovujúci lipidy a ochrannú vrstvu na tvári a krku pre suchú, matnú a nevyživovanú pleť. Kombinuje účinok opätovného spevnenia pokožky a vyživujúce pôsobenie biotech kolagénu a koži identických lipidov s elastickým a zmäkčujúcim účinkom oleja zo sladkých mandlí a pšeničných klíčkov. Dodáva pleti podporu a vitalitu, pomáha odstraňovať malé vrásky.

Aktívne látky: Bio-tech kolagén, pleti identické lipidy, olej zo sladkých mandlí, panthenol, bambucké maslo, olej z pšeničných klíčkov, olivový olej, vitamín E, NMF, alantoín.

COLD KRÉM PRE EXTRÉMNY KOMFORT (100 ml)

Cold krém je špeciálne zameraný na zimné obdobie. Efektívne ošetrenie kožnej bariéry s mimoriadne výživnými a upokojujúcimi vlastnosťami. Intenzívna ochrana pred chladom, vetrom a extrémnymi poveternostnými podmienkami. Krém tvári prináša okamžitú úľavu a pohodlie.

Aktívne látky: Panthenol, Konopný olej a olej z ryžových otrúb

REVITALIZAČNÉ MASKY (10 x 20 ml)

Vyživujúci zábal s obnovujúcimi a revitalizačnými vlastnosťami pre alipidickú (bez lipidov), suchú pleť a pleť bez výživy. Obnovuje výživu pleti a pružnosť.

Aktívne látky: Biotech kolagén, Pleti identické Lipidy, Ryžový škrob, Panthenol, Pšeničné klíčky, NMF, Alantoín

2o12 - 2o23 © Kozmetika Dada - Dagmar Poláková. Všetky práva vyhradené. Dizajn by Zuzka.