Kozmetika ELECTRA Tech Cosmetics

ELECTRA Tech Cosmetics je rad najvyššej kvality kozmetických výrobkov s inovatívnymi a účinnými formuláciami, ktoré sú špeciálne navrhnuté proti hlavným nedostatkom tváre a tela.

REŠPEKTOVANIE ŽIVOTNÉHO PROSREDIA

Výrobky ELECTRA obsahujú prírodné molekuly, ktoré rešpektujú a chránia životné prostredie, na rozdiel od mnohých iných značiek kozmetiky na trhu, ktoré ktoré vyrábajú produkty z látok, ktoré majú významný vplyv na ekosystém.

BEZPEČNOSŤ

Všetky formulácie v rade ELECTRA majú veľmi vysokú afinitu ( priľňavosť) s pokožkou, pretože sú obohatené o vysoko kvalitné suroviny, titrované funkčné látky a rastlinné emulgátory s hydratačnými vlastnosťami. Vysokokvalitné formulácie, v ktorých zaručene chýbajú živočíšne produkty alebo ropa.

EFEKTIVITA

Kozmetika ELECTRA sa vyznačuje vysokou hodnotou rýchlosti penetrácie vďaka prítomnosti hydrolyzovaného GAG, ktorý pôsobí na hlbšej úrovni. Navyše tiež obsahujú v správnom pomere, funkčné látky na optimalizáciu kozmetických výsledkov.

SYNERGETIKÁ

Kozmetika ELECTRA umožňuje zvýšiť a maximalizovať získané výsledky s použitím technológií, ktoré sa v súčasnosti používajú v kozmetickom sektore, pretože sú špeciálne navrhnuté na prácu v súčinnosti s mnohými prístrojmi, ktoré kozmetičky môžu používať.

ELECTRA Tech Cosmetics - PRODUKTY NA OŠETRENIE TVÁRE

Ak sa ošetrenie pokožky vykonáva pomocou technológie, tak prioritou je starostlivosť o pokožku tváre. To je dôvod, prečo sme naformulovali špecifické séra na tvár balené po jednotlivých dávkach preto, aby sa účinné zložky zachovali neporušené. Obsahujú vysokokoncentrované zloženie aktívnych látok a ich zloženie bolo špeciálne navrhnuté pre použitie s elektroporátorom.

ELISIR - sérum s liftingovým efektom, reparačný a upokojujúci účinok

Toto sérum poskytuje silný účinok pre prevenciu ovísania a padania pokožky, straty tonusu a bojuje s tvorbou vrások, pričom rešpektuje citlivosť epidermy.

Pocit pohodlia je okamžitý, dokonca aj pri najcitlivejšej pokožke.

Hydrolyzovaný GAG a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová obsiahnutá v sére podporuje syntézu endogénnej kyseliny hyalurónovej pre optimálne hydratáciu a akumulácie zásob vody.

Rastlinné kmeňové bunky Marrubia, tretia generácia antioxidantov, sú schopné znížiť škody fotoagingu, zaisťuje vynikajúcu ochranu proti voľným radikálom vyvolaným oxidačným a environmentálnym stresom.

Výťažky zo Sladkého drievka robia sérum veľmi upokojujúcim. Výťažky z ovsa zvyšujú jeho utišujúce pôsobenie proti sčervenaniu a podporuje ochranu proti voľným radikálom.

Sérum je rozpustné vo vode a je transportovateľné elektroporátorom (mezoterapia). S vysokou afinitou k pokožke, neobsahuje parfumy alebo farbivá.

BEAUTY VITAL - výplňové a hydratačné sérum

Sérum je vysoko účinné proti nedostatkom spôsobených starnutím pleti. Má excelentný výplňový a revitalizačný efekt.

Účinne pôsobí proti degeneratívnym procesom spojených so starnutím a dehydratáciou.

Zachováva mladistvý vzhľad pokožky, ponúka vitalitu a hlbokú hydratáciu. Neobsahuje parfumy alebo farbivá.

Hydrolyzované GAG a nízka molekulárna kyselina hyalurónová obsiahnuté v sére povzbudzujú syntézu endogénnej kyseliny hyalurónovej pre optimálnu hydratáciu a akumuláciu rezerv vody.

Rastlinné kmeňové bunky z Echinacei robia sérum veľmi energizujúcim a revitalizujúcim.

RIVILIFT - výplň, lifting a silná hydratácia

Koncentrované elektra sérum na ošetrenie proti starnutiu proti poškodeniam spôsobenými starnutím pokožky.

Koncentrát - sérum s výplňovým a hydratačným účinkom. Funkčné látky s vysokou úrovňou biologickej kompatibility. Má okamžitý a príjemný lifting, výplň a vysoko hydratačný účinok.

Ideálne pre všetky typy pleti s príznakmi starnutia pleti, vráskami, stratou tonusu, pri silnej dehydratácii, pri poškodení pleti foto starnutím, po rádiofrekvecii, po fotorejuvenizácii a pod.

Kyselina hyalurónová

Protivrásková, spevnenie a rehydratácia. Je to biotechnologická frakcia hyaluronátu sodného. Posilňuje bariérovú funkciu pokožky a pokožke zaručuje okamžitý zdvíhací účinok.

Oligosacharidy - pojem „kozmické jedlo“
SUGARDERM-AGE

Zmes trisacharidov a monosacharidov (cukrov) s vysokým stupňom čistoty, získaná vďaka biotechnológiám. Stimuluje 4 typické markery postihnuté starnutím: Kolagén IV, Decorin, Elast9n a Fibrillín 1.

Pôsobia na hĺbkovú hydratáciu a pôsobia hĺbkovo v pokožke – proti procesu starnutia, čím sa znižujú vrásky pokožky a významne zlepšujú jej pružnosť a hustotu

Peptidy Matrixyl ® 3000

Stimuluje aktiváciu procesu kožnej opravy, najmä na úrovni krehkej papilárnej dermis náchylnej na UV žiarenie. Výrazne vyhladzuje vrásky, zlepšuje tonus a pružnosť. Aktivujú určité gény zapojené do procesu extracelulárnej /medzibunkovej/ obnovy matrice /výplne dermy/ a proliferácie /delenie/ buniek.

Pinciphyal Cube 3

Lifting pokožky, rehydratácia a aktivuje regeneráciu. Účinné pôsobenie na zlepšenie účinku bariéry na pokožke a krátkodobú hydratáciu. Zvyšuje penetráciu ďalších aktívnych látok - alantoínu (rozpustný vo vode) a tokoferolu (rozpustný v tukoch).

C-TOUCH očná náplasť

100% BIOCELULÓZA + PEPTIDOVÝ KOMPLEX

ÚČINKY

Mimoriadne bohatá na účinné látky, zamerané na:

 • Tmavé kruhy
 • Vačky, opuchy
 • Vrásky a expresné línie
 • Atonická /uvoľnená/ pokožka
 • Prejavy únavy

AKTÍVNE LÁTKY

GLUCOSYL HESPERIDÍN bioflavonoid, ktorý stimuluje mikrocirkuláciu, redukuje tmavé kruhy a znižuje viditeľnosť vačkov.

ACETYL GLYCYL BETA = ALANÍN pôsobí na tmavé škvrny v periokulárnej oblasti a inhibuje produkciu melanínu pre rozjasnenie oblasti.

KYSELINA AMINOBUTYRICKÁ aminokyselina s dermo-dekontrakčným účinkom; znižuje napätie svalov tváre a znižuje viditeľnosť expresných liniek, čiar a vrások.

CARNOSINE má silný antioxidačný účinok, čím silno pôsobí proti prirodzenému procesu starnutia pokožky.

PALMITOIL TRIPEPTIDE 38 zrekonštruuje a posilňuje extracelulárny matrix /medzibunkovú výplň/. Účinne pôsobí proti poškodeniam spôsobeným starnutím, znižuje viditeľnosť vrások.

HYALBOOST GÉL - Booster s kyselinou hyalurónovou

IALUBOOST je kozmetický doplnok na báze kyseliny hyalurónovej s mikrogranulami. Je určený na primiešanie do krémov na tvár alebo telo pre zvýšenie ich účinku.

POUŽITIE

Na dlaň dajte množstvo krému, ktoré by ste normálne aplikovali, a zmiešajte ho s Ialuboostom. Pomer by mal byť 2/3 krému a 1/3 Ialuboostu. Miešajte ich dobre rukami, až kým nepocítite, že sa mikrogranule pod vašimi prstami rozpustia. Naneste na tvár a krk.

POKYNY A ÚDAJE

Je nevyhnutné rešpektovať odporúčané množstvo. Ialuboost je vysoko výkonný produkt, a preto je dôležité riadiť sa uvedenými pokynmi; obsahuje neuveriteľne vysokú koncentráciu kyseliny hyalurónovej, takže na dosiahnutie viditeľných výsledkov nemusíte používať veľké množstvo produktu. Začnite s minimálnym množstvom a vyvarujte sa kontúr očí. Až potom, ako si pokožka zvykne na produkt, môžete postupne zvyšovať množstvo. Ak je pokožka veľmi chúlostivá alebo existujú veľké teplotné rozdiely, môžete cítiť mierne brnenie. Ide o úplne prirodzenú reakciu, pretože kyselina hyalurónová je soľ. To znamená, že ste použili príliš veľa Ialuboostu alebo že produkt nebol dobre premiešaný.

TIPY NA KRÁSU:

 • V prípade popraskaných pier môžete na sliznicu nanášať malé množstvo dvakrát denne v kombinácii so špecifickým rúžom alebo balzamom na pery.
 • Je ideálny na lakte a kolená.
 • Môže byť zmiešaný s telovými krémami
 • Má úžasný efekt aj pred líčením

FREKVENCIA

 • Ak je pokožka vysoko dehydratovaná alebo stratí tón, môže sa používať každý deň ráno a večer spolu s denným alebo nočným krémom.
 • Raz denne zmiešané s krémom, ak pokožka vykazuje strednú dehydratáciu a stratu tónu /pevnosti/.
 • Pre každého raz za týždeň na regeneráciu a super hydratáciu.

SKIN C PÚDER

ZOSVETĽUJÚCI KOZMETICKÝ PÚDER S VITAMÍNOM C A KYSELINOU KÓJOVOU.

Kozmetický prášok zložený z 90% vitamínu C a 3% kyseliny kójovej pre zosvetlenie všetkých typov kože, zredukovanie nerovnomerného zafarbenia a podporu mikro-exfoliácie.

Zlepšuje textúru a vzhľad matnej kože postihnutej akné alebo poškodenou foto-starnutím (UV). Zabraňuje vráskam a viditeľne zjednocuje pleť.

Prášok sa mení na píling želatínovej konzistencie, keď prichádza do styku s vodou, a ktorého intenzita môže byť nastavená podľa potrieb pleti.

Askorbová kyselina (čistý vitamín C) obsahuje najvyššie koncentrácie antioxidantov, ktoré sú schopné pôsobiť proti pôsobeniu voľných radikálov, spomaľovať starnutie pokožky a pôsobiť proti účinkom chrono-starnutia v dôsledku genetických faktorov. Pôsobí na relaxáciu tkanív, stimuláciu produkcie kolagénu a zosvetlenie pokožky vďaka inhibičnému účinku proti melanogenéze.

Kójová kyselina má hĺbkový bieliaci, antioxidačný a zosvetľujúci účinok. Inhibuje produkciu melanínu, čím sa zabráni tvorbe tyrozinázy, enzýmu, ktorý je nevyhnutný pre výrobu pigmentu. Pôsobí proti voľným radikálom a zabraňuje starnutiu pokožky.

DELICE

SKĽUDŇUJÚCA PREBIOTICKÁ EMULZIA PO FOTOEPILÁCII.

Ľahká, rýchlo absorbujúca sa emulzia, s neuveriteľným skľudňujúcim a hydratačným účinkom, špecificky vyvinutý na boj so začervenaním a na obnovu hydrolipidickej rovnováhy v prípade podráždenia a červenania.

Je obohatený inovatívnym prebiotikom, ktoré normalizuje kožnú flóru, robí kožu odolnejšou voči vonkajším stresorom.

Je tiež užitočné vo všetkých prípadoch sčervenania, podráždenia alebo dehydratácii/suchosti.

Acerola, tiež známa ako “čerešňa Barbadosu “, je jeden z najbohatších prírodných zdrojov vitamínu C ktorý má podstatnú úlohu pri syntéze kolagénu a je výborným antioxidantom. Je bohatá na minerály, vitamíny skupiny B a bioflavonoidy, má antioxidačné a posilňujúce účinky mikrocirkulácie.

Prírodné prebiotiká obsiahnuté v tejto emulzii obnovujú bariéru pokožky, chránia ju a posilňujú jeho obranu proti agresívnym vonkajším činiteľom. Zároveň podporuje proliteráciu mikroorganizmov ktoré sú užitočné na obranu dermy, a to selektívnym spôsobom, aby sa predchádzalo a sťahovalo začervenanie a podráždenie.

ABM ACTIVE BEAUTY MASK

CELKOM VSTREBATEĽNÁ PLEŤOVÁ MASKA PO OŠETRENÍ

Inovatívna maska, ktorá vyžaduje len vstrebávanie (a bez oplachovania po aplikácii), rýchla a jednoduchá, rovnako ako krém na tvár.

Bohatá a zamatová, obnovuje optimálnu hydratáciu pokožky, má sťahujúci a liftingový účinok, dodáva pokožke vyhladenie a rovnomernnosť, zjemňuje vrásky a linky. Je ideálna pre akýkoľvek typ kože.

Kyselina hyalurónová je obľúbená hydratačná látka, obnoví správnu úroveň hydratácie v pokožke, zlepšuje jej pružnosť a turgiditu.

Výťažok zo Sečuánskeho korenia, vzácna korenina používaná a pochádzajúca z regiónu rovnakého meno v Číne, má upokojujúce a upokojujúce účinky, a navyše má liftingový účinok, zrelaxuje pokožku a vyhladzuje výrazové linky.

Výťažok z čučoriedok, získaný za studena lisovaním semien tohto malého ovocia, ktoré rastie v zväzkoch v chladných lesoch severnej Európy, je výnimočný balzam, vazoprotektant a antioxidant.

LIFTING MASK

MASKA Z ČISTÝCH BIOCELULÓZNYCH VLÁKIEN + QUINOA & REJUVELINE

Maska v čistých biocelulózových vláknach poskytuje okamžitý liftingový efekt. Dokonalo prilnie na tvár a uvoľňuje aktívne princípy so zdvíhacími a anti-ageing vlastnosťami, aby obnovila tón, kompaktnosť, hydratáciu a jas priamo od prvej aplikácie.

So svojim obojsmerným pôsobením je ideálnym záverom ošetrenia s prístrojovými technológiami.

Hlavné funkčné látky účinne potláčajú starnutie kože a robia z masky skutočne okamžite “omladzujúcim ošetrením”.

Aloe Vera, rastlina, ktorú kedysi používala už Kleopatra pre jej mimoriadne vlastnosti, je bohatá na stopové prvky, ktoré hydratujú, upokojujú a obnovujú.

Quinoa, známa ako “matka všetkých semien” je neobyčajnou potravinou, ktorá je vysoko biologicky kompatibilná. Jej extrakty, použité v tejto maske, sú bohaté na polysacharidy s liftingovými a hydratačnými účinkami.

Rejuline, peptidy poslednej generácie, povzbudzujú syntézu proteínov, ktoré sú nevyhnutné pre kompaktnosť a pevnosť pokožky.

Kyselina hyalurónová, hlavná prírodná zložka zdravého spojivového tkaniva, obnoví optimálnu úroveň hydratácie pokožky a zvyšuje pružnosť a pružnosť pokožky.

Dáva tvári tonizovaný a odýchnutý vzhľad.

BRILLIANT MASKA
ČISTÁ CELULÓZA + VITAMÍN C A KYSELINA CITRÓNOVÁ

Pleťová maska na tvár je vyrobená z čistých bio-celulózových vlákien, ktoré zaručujú profesionálne ošetrenie korigujúce problémy s hyperpigmentáciou. Jej formulácia obsahuje zosvetľujúce látky určené na redukciu a minimalizáciu lokalizovaných škvŕn na epiderme. Zosvetľuje, rozjasňuje a zjednocuje pleť.

Biologická bio-celulóza, z ktorej je maska zložená, perfektne priľne k tvári ako by to bola druhá koža. Vlákna sú tesne navzájom prepojené tak, aby aktívne zložky mohli prenikať lepšie, pričom umožní pokožke dýchať, aby sa lepšie odstraňovali nečistoty z povrchu.

Magnézium askorbyl fosfát, derivát vitamínu C rozpustný vo vode, nedráždivý a stabilnejší, umožňuje zvýšenie hodnoty syntézy kolagénu s jemným exfoliačným účinkom, aj pre citlivejšiu pokožku.

Kyselina citrónová, získaná z citrusových plodov, zaisťuje zosvetľujúci účinok, stimuluje exfoliáciu a podporuje obnovenie buniek.

ELECTRA TECH COSMETICS - produkty na telo

PURIPRIME
AROMATICKÉ ČISTIACE TELOVÉ MLIEKO

Vzácna propedeutická emulzia, ktorá pomáha eliminovať odumreté kožné bunky a nečistoty na povrchu a toxíny na hlbšej úrovni.

Esenciálne oleje prenikajú do tkaniva reaktivujú mikrocirkuláciu a okysličujú vrstvy kože do hĺbky, čo ich robí viac vnímavejšími na nasledujúce ošetrenie a pomáhajú pri vstrebávaní kozmetiky následne aplikovanej. Ideálne pre rýchly a jednoduchý píling, ale veľmi efektívny pre celé telo pred akýmkoľvek typom ošetrenia.

Nevyžaduje oplachovanie a je indikovaný pre všetky typy pokožky.

Levanduľa, lekárska rastlina, ktorá je uznávaná jej mnohé vlastnosti, má relaxačný účinok pri inhalácii a pre pokožku je čistiaca a regeneračná.

Rozmarín stimuluje periférnu cirkuláciu a lymfatický systém, aby podporil spálenie tukov a navyše je astringentný a čistiaci.

Melaleuca (Tea Tree, Čajovník) je silný antibakteriálny prostriedok, je to antimykotikum a má vynikajúce dermočistiace účinky.

Šalvia, antiseptická a antioxidačná, pomáha mikrocirkulácii, bojuje proti voľným radikálom a poškodeniam spôsobeným starnutím pokožky.

FOSFACELL
INTENZÍVNE OŠETRENIE PROTI NEDOSTATKOM CELULITÍDY

Ideálne na potlačenie nedokonalostí spôsobených celulitídou v rôznych evolučných procesoch jej vývoja, to znamená od prvého až tretieho stupňa. Zabraňuje zadržiavaniu nadbytočnej tekutiny, podporuje povrchovú mikrocirkuláciu a podporuje zrýchlenie metabolizmu.

Rastlinné kmeňové bunky Pupočníka zlepšujú tok mikrocirkulácie, majú výrazný antioxidačný a tonizačný účinok na pokožku a spevnenie kapilár.

Carnoxyn, zosilnený Karnitín, nazývaný bunkový aktivátor energie, znásobuje väčšie využívanie tuku na podporu jeho zníženia, chráni mikrocirkuláciu tým, že stimuluje jej funkčnosť a má tonizujúci a spevňujúci efekt na pokožke.

Kofeín, vynikajúci aktivátor lipolýzy, podporuje odstraňovanie tukových ložísk a zlepšuje mikrocirkuláciu..

FOSFASLIM
NTENZÍVNE REMODELAČNÉ OŠETRENIE IDEÁLNE NA LOKALIZOVANÝ TUK.

Špecificky pre boj s akumuláciou nadbytočného lokalizovaného tuku.

Pôsobí proti nedokonalostiam spojeným s akumuláciou lokalizovaného tuku, podporuje účinný metabolizmus tukov a zlepšuje ich mobilizáciu pre optimálnu detoxikáciu tkaniva.

Glykoxantín je zlúčenina obsahujúca látky podporujú mobilizáciu uloženého tuku vďaka stimulácii enzýmov, ktoré podporujú a aktivujú lipolýzu, tj. Elimináciu triglyceridov v tukových bunkách.

Lecitín je jednou z najdôležitejších zložiek bunkovej membrány. Vďaka svojej skvelej afinite k pokožke je vynikajúcim transportérom iných účinných látok. Obzvlášť bohatý na fosfatidylcholín, je ideálnou zložkou pre ošetrenie lokalizovaných ložísk tuku.

Hydrolyzované GAG majú elastizujúce a tonizačné pôsobenie na pokožku a mikrocirkuláciu, zvyšujú priepustnosť tkanív a podporujú drenáž intersticiálnych tekutín.

E-TONIC
TEKUTÝ GÉL SO SPEVŇUJÚCIMI ÚČINKAMI NA OBNOVU TONUSU A ELASTICITY POKOŽKY.

Ošetrenie s mimoriadnym spevňujúcim účinkom, ideálne na boj s uvoľnenou pokožkou, stratou elasticity, starnutím pokožky a tvorbou strií.

Podporuje zvýšenie pevnosti pokožky, prispieva k dobrému stavu tropizmu pokožky (elasticita), pôsobí proti škodlivému vplyvu voľných radikálov a podporuje funkčnosť mikrocirkulácie. Obzvlášť účinný na zrelej pokožke, uvoľnenej pokožke alebo pokožky, ktorá stratila tón a pružnosť.

Ženšen, ktorý bol vždy používaný ako energizujúca a stimulujúca látka používaná v kozmetike ako aktivátor bunkového metabolizmu s tonizujúcim a revitalizačným efektom, ideálny v prípadoch straty tonusu pleti.

Equisetum, lekárska rastlina, ktorá sa používa už od staroveku pre svoje protizápalové, antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti, znásobujú niektoré kozmetické vlastnosti pokožky. Bohatá na antioxidanty a minerály, má tonizačné a spevňujúce vlastnosti a pomáha predchádzať starnutiu pokožky..

Arnika, drahocenná rastlina, sa používa v dermokozmetike na formuláciu produktov, ktoré stimulujú a tonizujú pokožku, ale má tiež zoštíhľujúce a energizujúce vlastnosti.

2o12 - 2o23 © Kozmetika Dada - Dagmar Poláková. Všetky práva vyhradené. Dizajn by Zuzka.